DETAIL spoje: 670311 / 5

Základní informace:

Linka: 670311IDOS
Název: Čtveřín-Turnov-Daliměřice-Malý Rohozec-Bukovina
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 37119 9 0 km Turnov,,nemocnice SM 3001  7:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47817 12 1 km Turnov,,Mariánský hřbitov SM 3001  7:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 14 1 km Turnov,,u masny SM 3001  7:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37109 18 3 km Turnov,,II samoobsluha SM 3001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 20 3 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 2) SM 3001  7:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37109 21 3 km Turnov,,II samoobsluha SM 3001  7:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37129 22 4 km Turnov,,Šroubárny SM 3001  7:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37134 26 5 km Turnov,Hrubý Rohozec, SM 3001  7:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51059 31 6 km Turnov,,Vesecko SM 3001  7:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37133 33 8 km Turnov,Dolánky,Vápeník SM 3001  7:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37132 34 9 km Turnov,Dolánky,Bukovina rozc. SM 3002  7:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51246 35 9 km Turnov,Kobylka, SM 3002  7:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51247 36 10 km Turnov,Bukovina, SM 3002  7:58 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,