DETAIL spoje: 670311 / 7

Základní informace:

Linka: 670311IDOS
Název: Čtveřín-Turnov-Daliměřice-Malý Rohozec-Bukovina
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 37119 9 0 km Turnov,,nemocnice SM 3001  9:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47817 12 1 km Turnov,,Mariánský hřbitov SM 3001  9:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 14 1 km Turnov,,u masny SM 3001  9:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37109 18 3 km Turnov,,II samoobsluha SM 3001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 20 3 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 2) SM 3001  9:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37109 21 3 km Turnov,,II samoobsluha SM 3001  9:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51704 23 4 km Turnov,,Pekařova SM 3001  9:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51244 24 4 km Turnov,Daliměřice,has.zbroj. SM 3001  9:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51243 25 5 km Turnov,Daliměřice,školka SM 3001  9:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37134 26 5 km Turnov,Hrubý Rohozec, SM 3001  9:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52325 27 7 km Turnov,Malý Rohozec,Kolonie SM 3001  9:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51245 28 7 km Turnov,Malý Rohozec,prodejna SM 3001  9:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52326 29 8 km Turnov,Malý Rohozec,sokolovna SM 3001  9:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37137 30 8 km Turnov,Malý Rohozec,pivovar SM 3001  9:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53569 32 9 km Turnov,,Vesecko hl.sil. SM 3001 10:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37133 33 10 km Turnov,Dolánky,Vápeník SM 3001 10:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37132 34 11 km Turnov,Dolánky,Bukovina rozc. SM 3002 10:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51246 35 11 km Turnov,Kobylka, SM 3002 10:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51247 36 12 km Turnov,Bukovina, SM 3002 10:05 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,