DETAIL spoje: 670342 / 1

Základní informace:

Linka: 670342IDOS
Název: Turnov-Malá Skála,Vranové-Jablonec n.Nisou
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 58512 2 0 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 7) SM 3001  4:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 4 1 km Turnov,,u masny (stanoviště 2) SM 3001  4:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37115 5 3 km Turnov,,Husova (stanoviště 2) SM 3001  4:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37124 6 3 km Turnov,,u Karla IV. (stanoviště 1) SM 3001  4:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37122 7 4 km Turnov,,Šetřilovsko noclehárna (stanoviště 2) SM 3001  4:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21281 8 5 km Mírová p.Koz.,Bělá,Myšina (stanoviště 1) SM 3001  4:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21295 9 5 km Mírová p.Koz.,Záholice,odb. (stanoviště 2) SM 3033  4:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21289 10 6 km Mírová p.Koz.,Rohliny,Vrbový Důl (stanoviště 2) SM 3033  4:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21288 11 7 km Mírová p.Koz.,Rohliny,Betlémský mlýn (stanoviště 1) SM 3033  4:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29461 12 8 km Rakousy,,Hutmut (stanoviště 2) SM 3023  4:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29463 13 9 km Rakousy,,rozc. (stanoviště 2) SM 3023  4:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29462 14 9 km Rakousy,,Nad tunelem (stanoviště 2) SM 3023  4:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29464 15 10 km Koberovy,Zbirohy,odb.ke hradu (stanoviště 2) JN 3023  4:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20092 16 12 km Malá Skála,Vranové,u sokolovny (stanoviště 2) JN 8009  4:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48096 17 12 km Malá Skála,Vranové,u mlýna (stanoviště 1) JN 8009  4:45  4:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20091 18 13 km Malá Skála,,na Labi (stanoviště 4) JN 8009  4:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18886 31 15 km Líšný,, (stanoviště 1) JN 8011  4:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48846 32 16 km Železný Brod,,rozc.Mukařov JN 8011  4:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32600 33 17 km Železný Brod,Splzov,rozc.Bzí JN 8011  4:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11193 34 18 km Skuhrov,Huntířov,host. JN 8006  4:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11194 35 19 km Skuhrov,Huntířov,škola JN 8006  4:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31750 36 19 km Skuhrov,,u prodejny JN 8006  4:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31748 37 20 km Skuhrov,,u volejny JN 8006  4:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31749 38 21 km Skuhrov,,u Machačků JN 8006  4:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13566 39 22 km Pěnčín,Jistebsko,odb.Huntířov JN 8008  4:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5282 40 23 km Maršovice,Čížkovice, JN 1017  5:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20484 41 24 km Maršovice,,hor.ves JN 1017  5:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20483 42 25 km Maršovice,,dol.ves JN 1017  5:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51752 44 26 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,pošta (stanoviště 3) JN 1001  5:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40468 45 27 km Jablonec n.Nisou,Vrkoslavice, (stanoviště 2) JN 1001  5:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51746 46 28 km Jablonec n.Nisou,,Revoluční (stanoviště 1) JN 1001  5:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 47 29 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia (stanoviště 2) JN 1001  5:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 48 29 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště V3) JN 1001  5:14 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,