DETAIL spoje: 670342 / 1

Základní informace:

Linka: 670342IDOS
Název: Turnov-Malá Skála,Vranové-Jablonec n.Nisou
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 58512 2 0 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 7) SM 3001  4:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 4 1 km Turnov,,u masny SM 3001  4:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37115 5 3 km Turnov,,Husova SM 3001  4:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37124 6 3 km Turnov,,u Karla IV. SM 3001  4:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37122 7 4 km Turnov,,Šetřilovsko noclehárna SM 3001  4:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21281 8 5 km Mírová p.Koz.,Bělá,Myšina SM 3001  4:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21295 9 5 km Mírová p.Koz.,Záholice,odb. SM 3033  4:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21289 10 6 km Mírová p.Koz.,Rohliny,Vrbový Důl SM 3033  4:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21288 11 7 km Mírová p.Koz.,Rohliny,Betlémský mlýn SM 3033  4:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29461 12 8 km Rakousy,,Hutmut SM 3023  4:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29463 13 9 km Rakousy,,rozc. SM 3023  4:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29462 14 9 km Rakousy,,Nad tunelem SM 3023  4:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29464 15 10 km Koberovy,Zbirohy,odb.ke hradu JN 3023  4:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20092 16 12 km Malá Skála,Vranové,u sokolovny JN 8009  4:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48096 17 12 km Malá Skála,Vranové,u mlýna (stanoviště 1) JN 8009  4:45  4:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20091 18 13 km Malá Skála,,na Labi (stanoviště 1) JN 8009  4:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48782 19 14 km Malá Skála,,hotel Jizera JN 8009  4:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20093 20 15 km Malá Skála,,Zahájčí JN 8005  4:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64390 21 16 km Malá Skála,Sněhov,bytovky JN 8005 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32299 22 16 km Malá Skála,Sněhov,Sokolská chata JN 8005  4:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 22227 23 17 km Malá Skála,Mukařov,Protivná JN 8005  4:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 22226 24 18 km Malá Skála,Mukařov,Filka JN 8005  4:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5371 25 19 km Dalešice,, JN 1022  4:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5372 26 21 km Dalešice,,na kopci (stanoviště 2) JN 1022  4:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20485 27 22 km Maršovice,,odb. JN 1017  5:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51752 28 23 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,pošta (stanoviště 3) JN 1001  5:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40468 29 24 km Jablonec n.Nisou,Vrkoslavice, (stanoviště 2) JN 1001  5:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51746 30 25 km Jablonec n.Nisou,,Revoluční JN 1001  5:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 31 26 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia JN 1001  5:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 32 26 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště V3) JN 1001  5:12 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 27.12.2018 do 31.12.2018