DETAIL spoje: 670342 / 12

Základní informace:

Linka: 670342IDOS
Název: Turnov-Malá Skála,Vranové-Jablonec n.Nisou
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 12430 32 0 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 8) JN 1001 12:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 31 1 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia JN 1001 12:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51746 30 2 km Jablonec n.Nisou,,Revoluční JN 1001 12:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40468 29 3 km Jablonec n.Nisou,Vrkoslavice, (stanoviště 1) JN 1001 13:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51752 28 4 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,pošta (stanoviště 2) JN 1001 13:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20485 27 5 km Maršovice,,odb. JN 1017 13:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5372 26 6 km Dalešice,,na kopci (stanoviště 1) JN 1022 13:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5371 25 7 km Dalešice,, JN 1022 13:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 22226 24 9 km Malá Skála,Mukařov,Filka JN 8005 13:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 22227 23 10 km Malá Skála,Mukařov,Protivná JN 8005 13:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32299 22 10 km Malá Skála,Sněhov,Sokolská chata JN 8005 13:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64390 21 11 km Malá Skála,Sněhov,bytovky JN 8005 13:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20093 20 12 km Malá Skála,,Zahájčí JN 8005 13:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48782 19 13 km Malá Skála,,hotel Jizera JN 8009 13:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20091 18 14 km Malá Skála,,na Labi (stanoviště 2) JN 8009 13:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48096 17 14 km Malá Skála,Vranové,u mlýna (stanoviště 2) JN 8009 13:21 13:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20092 16 15 km Malá Skála,Vranové,u sokolovny JN 8009 13:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29464 15 16 km Koberovy,Zbirohy,odb.ke hradu JN 3023 13:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29462 14 17 km Rakousy,,Nad tunelem SM 3023 13:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29463 13 18 km Rakousy,,rozc. SM 3023 13:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29461 12 19 km Rakousy,,Hutmut SM 3023 13:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21288 11 20 km Mírová p.Koz.,Rohliny,Betlémský mlýn SM 3033 13:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21289 10 21 km Mírová p.Koz.,Rohliny,Vrbový Důl SM 3033 13:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21295 9 21 km Mírová p.Koz.,Záholice,odb. SM 3033 13:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21281 8 22 km Mírová p.Koz.,Bělá,Myšina SM 3001 13:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37122 7 23 km Turnov,,Šetřilovsko noclehárna SM 3001 13:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37124 6 23 km Turnov,,u Karla IV. SM 3001 13:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37115 5 24 km Turnov,,Husova SM 3001 13:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 4 25 km Turnov,,u masny SM 3001 13:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 2 26 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) SM 3001 13:52 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,