DETAIL spoje: 670342 / 14

Základní informace:

Linka: 670342IDOS
Název: Turnov-Malá Skála,Vranové-Jablonec n.Nisou
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 12430 48 0 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 8) JN 1001 14:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 47 1 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia (stanoviště 1) JN 1001 14:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51746 46 2 km Jablonec n.Nisou,,Revoluční (stanoviště 2) JN 1001 14:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40468 45 3 km Jablonec n.Nisou,Vrkoslavice, (stanoviště 1) JN 1001 14:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51752 44 4 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,pošta (stanoviště 2) JN 1001 14:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20483 42 5 km Maršovice,,dol.ves JN 1017 14:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20484 41 6 km Maršovice,,hor.ves JN 1017 15:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5282 40 7 km Maršovice,Čížkovice, JN 1017 15:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13566 39 8 km Pěnčín,Jistebsko,odb.Huntířov JN 8008 15:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31749 38 9 km Skuhrov,,u Machačků JN 8006 15:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31748 37 10 km Skuhrov,,u volejny JN 8006 15:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31750 36 11 km Skuhrov,,u prodejny JN 8006 15:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11194 35 11 km Skuhrov,Huntířov,škola JN 8006 15:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11193 34 12 km Skuhrov,Huntířov,host. JN 8006 15:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32600 33 13 km Železný Brod,Splzov,rozc.Bzí JN 8011 15:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48846 32 14 km Železný Brod,,rozc.Mukařov (stanoviště 1) JN 8011 15:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18886 31 15 km Líšný,, (stanoviště 2) JN 8011 15:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20091 26 17 km Malá Skála,,na Labi (stanoviště 3) JN 8009 15:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48782 25 18 km Malá Skála,,hotel Jizera (stanoviště 2) JN 8009 15:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20093 24 19 km Malá Skála,,Zahájčí (stanoviště 2) JN 8005 15:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32299 22 20 km Malá Skála,Sněhov,Sokolská chata (stanoviště 1) JN 8005 15:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64390 21 20 km Malá Skála,Sněhov,bytovky (stanoviště 1) JN 8005 15:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20093 20 21 km Malá Skála,,Zahájčí (stanoviště 1) JN 8005 15:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48782 19 22 km Malá Skála,,hotel Jizera (stanoviště 1) JN 8009 15:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20091 18 23 km Malá Skála,,na Labi (stanoviště 3) JN 8009 15:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48096 17 23 km Malá Skála,Vranové,u mlýna (stanoviště 2) JN 8009 15:29 15:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20092 16 24 km Malá Skála,Vranové,u sokolovny (stanoviště 1) JN 8009 15:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29464 15 25 km Koberovy,Zbirohy,odb.ke hradu (stanoviště 1) JN 3023 15:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29462 14 26 km Rakousy,,Nad tunelem (stanoviště 1) SM 3023 15:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29463 13 27 km Rakousy,,rozc. (stanoviště 1) SM 3023 15:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29461 12 28 km Rakousy,,Hutmut (stanoviště 1) SM 3023 15:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21288 11 29 km Mírová p.Koz.,Rohliny,Betlémský mlýn (stanoviště 2) SM 3033 15:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21289 10 30 km Mírová p.Koz.,Rohliny,Vrbový Důl (stanoviště 1) SM 3033 15:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21295 9 30 km Mírová p.Koz.,Záholice,odb. (stanoviště 1) SM 3033 15:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21281 8 31 km Mírová p.Koz.,Bělá,Myšina (stanoviště 2) SM 3001 15:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37122 7 32 km Turnov,,Šetřilovsko noclehárna (stanoviště 1) SM 3001 15:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37124 6 32 km Turnov,,u Karla IV. (stanoviště 2) SM 3001 15:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37115 5 33 km Turnov,,Husova (stanoviště 1) SM 3001 15:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 4 34 km Turnov,,u masny (stanoviště 1) SM 3001 15:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 2 35 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) SM 3001 16:05 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,