DETAIL spoje: 670342 / 3

Základní informace:

Linka: 670342IDOS
Název: Turnov-Malá Skála,Vranové-Jablonec n.Nisou
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 37106 1 0 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 9) SM 3001  6:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 2 1 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 7) SM 3001  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 4 3 km Turnov,,u masny SM 3001  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37115 5 4 km Turnov,,Husova SM 3001  6:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37124 6 5 km Turnov,,u Karla IV. SM 3001  6:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37122 7 5 km Turnov,,Šetřilovsko noclehárna SM 3001  6:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21281 8 6 km Mírová p.Koz.,Bělá,Myšina SM 3001  6:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21295 9 7 km Mírová p.Koz.,Záholice,odb. SM 3033  6:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21289 10 7 km Mírová p.Koz.,Rohliny,Vrbový Důl SM 3033  6:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21288 11 8 km Mírová p.Koz.,Rohliny,Betlémský mlýn SM 3033  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29461 12 9 km Rakousy,,Hutmut SM 3023  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29463 13 10 km Rakousy,,rozc. SM 3023  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29462 14 11 km Rakousy,,Nad tunelem SM 3023  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29464 15 12 km Koberovy,Zbirohy,odb.ke hradu JN 3023  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20092 16 13 km Malá Skála,Vranové,u sokolovny JN 8009  7:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48096 17 14 km Malá Skála,Vranové,u mlýna (stanoviště 1) JN 8009  7:07  7:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20091 18 14 km Malá Skála,,na Labi (stanoviště 1) JN 8009  7:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48782 19 15 km Malá Skála,,hotel Jizera JN 8009  7:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20093 20 16 km Malá Skála,,Zahájčí JN 8005  7:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64390 21 17 km Malá Skála,Sněhov,bytovky JN 8005 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32299 22 18 km Malá Skála,Sněhov,Sokolská chata JN 8005  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 22227 23 18 km Malá Skála,Mukařov,Protivná JN 8005  7:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 22226 24 19 km Malá Skála,Mukařov,Filka JN 8005  7:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5371 25 21 km Dalešice,, JN 1022  7:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5372 26 22 km Dalešice,,na kopci (stanoviště 2) JN 1022  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20485 27 23 km Maršovice,,odb. JN 1017  7:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51752 28 24 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,pošta (stanoviště 3) JN 1001  7:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40468 29 25 km Jablonec n.Nisou,Vrkoslavice, (stanoviště 2) JN 1001  7:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51746 30 26 km Jablonec n.Nisou,,Revoluční JN 1001  7:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 31 27 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia JN 1001  7:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 32 28 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště V3) JN 1001  7:35 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019, 1.2.2019, od 4.3.2019 do 10.3.2019, od 18.4.2019 do 22.4.2019, od 1.7.2019 do 1.9.2019, od 28.10.2019 do 30.10.2019