DETAIL spoje: 670342 / 3

Základní informace:

Linka: 670342IDOS
Název: Turnov-Malá Skála,Vranové-Jablonec n.Nisou
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 37106 1 0 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 9) SM 3001  6:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 2 1 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 7) SM 3001  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 4 3 km Turnov,,u masny (stanoviště 2) SM 3001  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37115 5 4 km Turnov,,Husova (stanoviště 2) SM 3001  6:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37124 6 5 km Turnov,,u Karla IV. (stanoviště 1) SM 3001  6:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37122 7 5 km Turnov,,Šetřilovsko noclehárna (stanoviště 2) SM 3001  6:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21281 8 6 km Mírová p.Koz.,Bělá,Myšina (stanoviště 1) SM 3001  6:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21295 9 7 km Mírová p.Koz.,Záholice,odb. (stanoviště 2) SM 3033  6:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21289 10 7 km Mírová p.Koz.,Rohliny,Vrbový Důl (stanoviště 2) SM 3033  6:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21288 11 8 km Mírová p.Koz.,Rohliny,Betlémský mlýn (stanoviště 1) SM 3033  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29461 12 9 km Rakousy,,Hutmut (stanoviště 2) SM 3023  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29463 13 10 km Rakousy,,rozc. (stanoviště 2) SM 3023  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29462 14 11 km Rakousy,,Nad tunelem (stanoviště 2) SM 3023  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29464 15 12 km Koberovy,Zbirohy,odb.ke hradu (stanoviště 2) JN 3023  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20092 16 13 km Malá Skála,Vranové,u sokolovny (stanoviště 2) JN 8009  7:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48096 17 14 km Malá Skála,Vranové,u mlýna (stanoviště 1) JN 8009  7:07  7:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20091 18 14 km Malá Skála,,na Labi (stanoviště 4) JN 8009  7:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18886 31 16 km Líšný,, (stanoviště 1) JN 8011  7:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48846 32 17 km Železný Brod,,rozc.Mukařov JN 8011  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32600 33 18 km Železný Brod,Splzov,rozc.Bzí JN 8011  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11193 34 19 km Skuhrov,Huntířov,host. JN 8006  7:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11194 35 20 km Skuhrov,Huntířov,škola JN 8006  7:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31750 36 20 km Skuhrov,,u prodejny JN 8006  7:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31748 37 21 km Skuhrov,,u volejny JN 8006  7:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31749 38 22 km Skuhrov,,u Machačků JN 8006  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13566 39 23 km Pěnčín,Jistebsko,odb.Huntířov JN 8008  7:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5282 40 24 km Maršovice,Čížkovice, JN 1017  7:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20484 41 25 km Maršovice,,hor.ves JN 1017  7:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20483 42 26 km Maršovice,,dol.ves JN 1017  7:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51752 44 27 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,pošta (stanoviště 3) JN 1001  7:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40468 45 28 km Jablonec n.Nisou,Vrkoslavice, (stanoviště 2) JN 1001  7:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51746 46 29 km Jablonec n.Nisou,,Revoluční (stanoviště 1) JN 1001  7:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 47 30 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia (stanoviště 2) JN 1001  7:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 48 31 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště V3) JN 1001  7:40 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 23.12.2020 do 31.12.2020, od 29.1.2021 do 5.2.2021, 1.4.2021, od 1.7.2021 do 31.8.2021, od 27.10.2021 do 29.10.2021