DETAIL spoje: 670342 / 8

Základní informace:

Linka: 670342IDOS
Název: Turnov-Malá Skála,Vranové-Jablonec n.Nisou
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 12430 48 0 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 8) JN 1001  9:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 47 1 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia (stanoviště 1) JN 1001  9:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51746 46 2 km Jablonec n.Nisou,,Revoluční (stanoviště 2) JN 1001  9:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40468 45 3 km Jablonec n.Nisou,Vrkoslavice, (stanoviště 1) JN 1001  9:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51752 44 4 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,pošta (stanoviště 2) JN 1001  9:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20483 42 5 km Maršovice,,dol.ves JN 1017  9:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20484 41 6 km Maršovice,,hor.ves JN 1017  9:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5282 40 7 km Maršovice,Čížkovice, JN 1017  9:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13566 39 8 km Pěnčín,Jistebsko,odb.Huntířov JN 8008  9:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31749 38 9 km Skuhrov,,u Machačků JN 8006  9:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31748 37 10 km Skuhrov,,u volejny JN 8006  9:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31750 36 11 km Skuhrov,,u prodejny JN 8006  9:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11194 35 11 km Skuhrov,Huntířov,škola JN 8006  9:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11193 34 12 km Skuhrov,Huntířov,host. JN 8006  9:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32600 33 13 km Železný Brod,Splzov,rozc.Bzí JN 8011  9:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48846 32 14 km Železný Brod,,rozc.Mukařov (stanoviště 1) JN 8011  9:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18886 31 15 km Líšný,, (stanoviště 2) JN 8011  9:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20091 18 17 km Malá Skála,,na Labi (stanoviště 3) JN 8009  9:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48096 17 17 km Malá Skála,Vranové,u mlýna (stanoviště 2) JN 8009  9:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20092 16 18 km Malá Skála,Vranové,u sokolovny (stanoviště 1) JN 8009  9:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29464 15 19 km Koberovy,Zbirohy,odb.ke hradu (stanoviště 1) JN 3023 10:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29462 14 20 km Rakousy,,Nad tunelem (stanoviště 1) SM 3023 10:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29463 13 21 km Rakousy,,rozc. (stanoviště 1) SM 3023 10:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29461 12 22 km Rakousy,,Hutmut (stanoviště 1) SM 3023 10:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21288 11 23 km Mírová p.Koz.,Rohliny,Betlémský mlýn (stanoviště 2) SM 3033 10:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21289 10 24 km Mírová p.Koz.,Rohliny,Vrbový Důl (stanoviště 1) SM 3033 10:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21295 9 24 km Mírová p.Koz.,Záholice,odb. (stanoviště 1) SM 3033 10:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21281 8 25 km Mírová p.Koz.,Bělá,Myšina (stanoviště 2) SM 3001 10:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37122 7 26 km Turnov,,Šetřilovsko noclehárna (stanoviště 1) SM 3001 10:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37124 6 26 km Turnov,,u Karla IV. (stanoviště 2) SM 3001 10:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37115 5 27 km Turnov,,Husova (stanoviště 1) SM 3001 10:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 4 28 km Turnov,,u masny (stanoviště 1) SM 3001 10:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 2 29 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) SM 3001 10:22 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,