DETAIL spoje: 670350 / 1

Základní informace:

Linka: 670350IDOS
Název: Liberec-Turnov-Rovensko p.Tr.-Jičín
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 37106 10 0 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 7) SM 3001  4:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 11 2 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 5) SM 3001  4:42  4:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37127 14 3 km Turnov,,Výšinka (stanoviště 1) SM 3001  4:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37116 15 4 km Turnov,,Na Kamenci (stanoviště 2) SM 3001  4:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37145 16 5 km Turnov,,Kyselovsko (stanoviště 1) SM 3001  4:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37142 17 6 km Turnov,,Valdštejnsko (stanoviště 1) SM 3001  4:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14018 18 8 km Karlovice,Sedmihorky, (stanoviště 2) SM 3038  4:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14016 19 9 km Karlovice,Radvánovice, (stanoviště 2) SM 3041  4:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10972 20 10 km Hrubá Skála,Hnanice, (stanoviště 1) SM 3041  4:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10971 21 11 km Hrubá Skála,Borek, (stanoviště 1) SM 3041  4:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16964 22 13 km Ktová,,Pyrám (stanoviště 2) SM 3036  4:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30174 23 14 km Rovensko p.Tr.,,nám. (stanoviště 2) SM 3022  5:00  5:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16963 24 17 km Ktová,, (stanoviště 1) SM 3036  5:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37601 25 19 km Újezd p.Tr.,,hlavní silnice JC 3206  5:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37603 26 20 km Újezd p.Tr.,Čímyšl, JC  5:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18397 27 22 km Libuň,,ObÚ JC  5:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14798 28 24 km Kněžnice,, JC  5:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47846 29 25 km Jinolice,,žel.přejezd JC  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27312 30 26 km Podůlší,, JC  5:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5741 31 27 km Dílce,,odb. JC  5:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14210 32 28 km Kbelnice,, JC  5:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13197 33 29 km Jičín,,Dental JC  5:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13202 34 30 km Jičín,,Komenského nám. JC  5:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 36 31 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 9) JC  5:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13218 37 32 km Jičín,,žel.st. JC  5:29 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,