DETAIL spoje: 670350 / 12

Základní informace:

Linka: 670350IDOS
Název: Liberec-Turnov-Rovensko p.Tr.-Jičín
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13196 36 0 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 11) JC 14:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13206 35 1 km Jičín,,Na Tobolce JC 14:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13197 33 2 km Jičín,,Dental JC 14:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14210 32 3 km Kbelnice,, JC 14:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5741 31 4 km Dílce,,odb. JC 14:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27312 30 5 km Podůlší,, JC 14:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47846 29 6 km Jinolice,,žel.přejezd JC 14:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14798 28 8 km Kněžnice,, JC 14:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18397 27 9 km Libuň,,ObÚ JC 14:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37603 26 11 km Újezd p.Tr.,Čímyšl, JC 14:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37601 25 12 km Újezd p.Tr.,,hlavní silnice JC 3206 14:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16963 24 14 km Ktová,, (stanoviště 2) SM 3036 14:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16964 22 15 km Ktová,,Pyrám (stanoviště 1) SM 3036 15:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10971 21 16 km Hrubá Skála,Borek, (stanoviště 2) SM 3041 15:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10972 20 17 km Hrubá Skála,Hnanice, (stanoviště 2) SM 3041 15:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14016 19 18 km Karlovice,Radvánovice, (stanoviště 1) SM 3041 15:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14018 18 20 km Karlovice,Sedmihorky, (stanoviště 1) SM 3038 15:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37142 17 21 km Turnov,,Valdštejnsko (stanoviště 2) SM 3001 15:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37145 16 22 km Turnov,,Kyselovsko (stanoviště 2) SM 3001 15:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37116 15 23 km Turnov,,Na Kamenci (stanoviště 1) SM 3001 15:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37127 14 24 km Turnov,,Výšinka (stanoviště 2) SM 3001 15:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 13 25 km Turnov,,u masny (stanoviště 2) SM 3001 15:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37106 12 25 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 1) SM 3001 15:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 11 27 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 6) SM 3001 15:25 15:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24533 8 28 km Ohrazenice,,u výkupny (stanoviště 1) SM 3001 15:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 51 km Liberec,,aut.nádr. LI 0001 15:50 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,