DETAIL spoje: 670350 / 13

Základní informace:

Linka: 670350IDOS
Název: Liberec-Turnov-Rovensko p.Tr.-Jičín
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 13) LI 0001 13:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 2 2 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště M) LI 0001 14:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24533 8 25 km Ohrazenice,,u výkupny (stanoviště 2) SM 3001 14:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 11 27 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 5) SM 3001 14:28 14:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37106 12 28 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 7) SM 3001 14:39 14:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 13 29 km Turnov,,u masny (stanoviště 1) SM 3001 14:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37127 14 29 km Turnov,,Výšinka (stanoviště 1) SM 3001 14:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37116 15 30 km Turnov,,Na Kamenci (stanoviště 2) SM 3001 14:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37145 16 31 km Turnov,,Kyselovsko (stanoviště 1) SM 3001 14:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37142 17 32 km Turnov,,Valdštejnsko (stanoviště 1) SM 3001 14:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14018 18 34 km Karlovice,Sedmihorky, (stanoviště 2) SM 3038 14:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14016 19 35 km Karlovice,Radvánovice, (stanoviště 2) SM 3041 14:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10972 20 36 km Hrubá Skála,Hnanice, (stanoviště 1) SM 3041 14:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10971 21 37 km Hrubá Skála,Borek, (stanoviště 1) SM 3041 14:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16964 22 39 km Ktová,,Pyrám (stanoviště 2) SM 3036 14:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16963 24 40 km Ktová,, (stanoviště 1) SM 3036 15:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37601 25 41 km Újezd p.Tr.,,hlavní silnice JC 3206 15:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37603 26 43 km Újezd p.Tr.,Čímyšl, JC 15:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18397 27 44 km Libuň,,ObÚ JC 15:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14798 28 46 km Kněžnice,, JC 15:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47846 29 48 km Jinolice,,žel.přejezd JC 15:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27312 30 49 km Podůlší,, JC 15:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5741 31 49 km Dílce,,odb. JC 15:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14210 32 50 km Kbelnice,, JC 15:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13197 33 52 km Jičín,,Dental JC 15:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13202 34 52 km Jičín,,Komenského nám. JC 15:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 36 53 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 9) JC 15:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13218 37 54 km Jičín,,žel.st. JC 15:26 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 28.12.2020 do 31.12.2020