DETAIL spoje: 670350 / 14

Základní informace:

Linka: 670350IDOS
Název: Liberec-Turnov-Rovensko p.Tr.-Jičín
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13218 37 0 km Jičín,,žel.st. JC 16:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 36 1 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 11) JC 16:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13206 35 2 km Jičín,,Na Tobolce JC 16:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13197 33 2 km Jičín,,Dental JC | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14210 32 4 km Kbelnice,, JC 16:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5741 31 5 km Dílce,,odb. JC 16:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27312 30 6 km Podůlší,, JC 16:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47846 29 6 km Jinolice,,žel.přejezd JC 16:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14798 28 8 km Kněžnice,, JC 16:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18397 27 10 km Libuň,,ObÚ JC 16:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37603 26 11 km Újezd p.Tr.,Čímyšl, JC 16:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37601 25 13 km Újezd p.Tr.,,hlavní silnice JC 3206 16:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16963 24 15 km Ktová,, (stanoviště 2) SM 3036 16:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30174 23 17 km Rovensko p.Tr.,,nám. (stanoviště 2) SM 3022 17:03 17:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16964 22 19 km Ktová,,Pyrám (stanoviště 1) SM 3036 17:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10971 21 21 km Hrubá Skála,Borek, (stanoviště 2) SM 3041 17:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10972 20 22 km Hrubá Skála,Hnanice, (stanoviště 2) SM 3041 17:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14016 19 23 km Karlovice,Radvánovice, (stanoviště 1) SM 3041 17:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14018 18 24 km Karlovice,Sedmihorky, (stanoviště 1) SM 3038 17:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37142 17 26 km Turnov,,Valdštejnsko (stanoviště 2) SM 3001 17:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37145 16 27 km Turnov,,Kyselovsko (stanoviště 2) SM 3001 17:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37116 15 27 km Turnov,,Na Kamenci (stanoviště 1) SM 3001 17:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37127 14 28 km Turnov,,Výšinka (stanoviště 2) SM 3001 17:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 13 29 km Turnov,,u masny (stanoviště 2) SM 3001 17:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37106 12 30 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 1) SM 3001 17:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 11 31 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 6) SM 3001 17:30 17:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24533 8 32 km Ohrazenice,,u výkupny (stanoviště 1) SM 3001 17:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 4 43 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 1020 17:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 56 km Liberec,,aut.nádr. LI 0001 17:58 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 28.12.2020 do 31.12.2020