DETAIL spoje: 670350 / 18

Základní informace:

Linka: 670350IDOS
Název: Liberec-Turnov-Rovensko p.Tr.-Jičín
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13218 37 0 km Jičín,,žel.st. JC 20:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 36 1 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 11) JC 20:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13206 35 2 km Jičín,,Na Tobolce JC 20:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13197 33 2 km Jičín,,Dental JC | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14210 32 4 km Kbelnice,, JC 20:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5741 31 5 km Dílce,,odb. JC 20:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27312 30 6 km Podůlší,, JC 20:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47846 29 6 km Jinolice,,žel.přejezd JC 20:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14798 28 8 km Kněžnice,, JC 20:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18397 27 10 km Libuň,,ObÚ JC 20:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37603 26 11 km Újezd p.Tr.,Čímyšl, JC 20:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37601 25 13 km Újezd p.Tr.,,hlavní silnice JC 3206 20:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16963 24 15 km Ktová,, (stanoviště 2) SM 3036 20:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30174 23 17 km Rovensko p.Tr.,,nám. (stanoviště 2) SM 3022 21:02 21:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16964 22 19 km Ktová,,Pyrám (stanoviště 1) SM 3036 21:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10971 21 21 km Hrubá Skála,Borek, (stanoviště 2) SM 3041 21:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10972 20 22 km Hrubá Skála,Hnanice, (stanoviště 2) SM 3041 21:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14016 19 23 km Karlovice,Radvánovice, (stanoviště 1) SM 3041 21:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14018 18 24 km Karlovice,Sedmihorky, (stanoviště 1) SM 3038 21:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37142 17 26 km Turnov,,Valdštejnsko (stanoviště 2) SM 3001 21:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37145 16 27 km Turnov,,Kyselovsko (stanoviště 2) SM 3001 21:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37116 15 27 km Turnov,,Na Kamenci (stanoviště 1) SM 3001 21:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37127 14 28 km Turnov,,Výšinka (stanoviště 2) SM 3001 21:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 11 30 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) SM 3001 21:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37106 10 31 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 1) SM 3001 21:30 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 28.12.2020 do 31.12.2020