DETAIL spoje: 670350 / 19

Základní informace:

Linka: 670350IDOS
Název: Liberec-Turnov-Rovensko p.Tr.-Jičín
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 13) LI 0001 18:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 4 13 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 1020 18:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24533 8 23 km Ohrazenice,,u výkupny (stanoviště 2) SM 3001 18:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 11 25 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 5) SM 3001 18:29 18:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37106 12 26 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 7) SM 3001 18:40 18:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 13 27 km Turnov,,u masny (stanoviště 1) SM 3001 18:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37127 14 27 km Turnov,,Výšinka (stanoviště 1) SM 3001 18:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37116 15 28 km Turnov,,Na Kamenci (stanoviště 2) SM 3001 18:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37145 16 29 km Turnov,,Kyselovsko (stanoviště 1) SM 3001 18:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37142 17 30 km Turnov,,Valdštejnsko (stanoviště 1) SM 3001 18:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14018 18 31 km Karlovice,Sedmihorky, (stanoviště 2) SM 3038 18:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14016 19 33 km Karlovice,Radvánovice, (stanoviště 2) SM 3041 18:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10972 20 34 km Hrubá Skála,Hnanice, (stanoviště 1) SM 3041 18:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10971 21 35 km Hrubá Skála,Borek, (stanoviště 1) SM 3041 18:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16964 22 36 km Ktová,,Pyrám (stanoviště 2) SM 3036 18:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30174 23 38 km Rovensko p.Tr.,,nám. (stanoviště 2) SM 3022 19:00 19:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16963 24 41 km Ktová,, (stanoviště 1) SM 3036 19:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37601 25 43 km Újezd p.Tr.,,hlavní silnice JC 3206 19:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37603 26 44 km Újezd p.Tr.,Čímyšl, JC 19:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18397 27 45 km Libuň,,ObÚ JC 19:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14798 28 47 km Kněžnice,, JC 19:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47846 29 49 km Jinolice,,žel.přejezd JC 19:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27312 30 50 km Podůlší,, JC 19:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5741 31 51 km Dílce,,odb. JC 19:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14210 32 52 km Kbelnice,, JC 19:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13197 33 53 km Jičín,,Dental JC 19:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13202 34 54 km Jičín,,Komenského nám. JC 19:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 36 55 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 9) JC 19:24 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 28.12.2020 do 31.12.2020