DETAIL spoje: 670350 / 2

Základní informace:

Linka: 670350IDOS
Název: Liberec-Turnov-Rovensko p.Tr.-Jičín
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13196 36 0 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 11) JC  4:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13206 35 1 km Jičín,,Na Tobolce JC  4:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13197 33 2 km Jičín,,Dental JC | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14210 32 3 km Kbelnice,, JC  4:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5741 31 4 km Dílce,,odb. JC  4:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27312 30 5 km Podůlší,, JC  4:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47846 29 6 km Jinolice,,žel.přejezd JC  4:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14798 28 8 km Kněžnice,, JC  4:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18397 27 9 km Libuň,,ObÚ JC  4:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37603 26 11 km Újezd p.Tr.,Čímyšl, JC  4:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37601 25 12 km Újezd p.Tr.,,hlavní silnice JC 3206  4:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16963 24 14 km Ktová,, (stanoviště 2) SM 3036  4:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30174 23 17 km Rovensko p.Tr.,,nám. (stanoviště 2) SM 3022  4:55  4:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16964 22 19 km Ktová,,Pyrám (stanoviště 1) SM 3036  4:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10971 21 20 km Hrubá Skála,Borek, (stanoviště 2) SM 3041  5:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10972 20 21 km Hrubá Skála,Hnanice, (stanoviště 2) SM 3041  5:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14016 19 22 km Karlovice,Radvánovice, (stanoviště 1) SM 3041  5:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14018 18 23 km Karlovice,Sedmihorky, (stanoviště 1) SM 3038  5:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37142 17 25 km Turnov,,Valdštejnsko (stanoviště 2) SM 3001  5:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37145 16 26 km Turnov,,Kyselovsko (stanoviště 2) SM 3001  5:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37116 15 27 km Turnov,,Na Kamenci (stanoviště 1) SM 3001  5:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37127 14 28 km Turnov,,Výšinka (stanoviště 2) SM 3001  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 13 28 km Turnov,,u masny (stanoviště 2) SM 3001  5:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37106 12 29 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 1) SM 3001  5:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 11 30 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 6) SM 3001  5:23  5:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24533 8 32 km Ohrazenice,,u výkupny (stanoviště 1) SM 3001  5:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 4 42 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 1020  5:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 2 56 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště B) LI 0001  5:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 58 km Liberec,,aut.nádr. LI 0001  6:05 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,