DETAIL spoje: 670350 / 6

Základní informace:

Linka: 670350IDOS
Název: Liberec-Turnov-Rovensko p.Tr.-Jičín
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13196 36 0 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 11) JC  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13206 35 1 km Jičín,,Na Tobolce JC  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13197 33 2 km Jičín,,Dental JC | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14210 32 3 km Kbelnice,, JC  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5741 31 4 km Dílce,,odb. JC  6:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27312 30 5 km Podůlší,, JC  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47846 29 6 km Jinolice,,žel.přejezd JC  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14798 28 8 km Kněžnice,, JC  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18397 27 9 km Libuň,,ObÚ JC  7:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37603 26 11 km Újezd p.Tr.,Čímyšl, JC  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37601 25 12 km Újezd p.Tr.,,hlavní silnice JC 3206  7:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16963 24 14 km Ktová,, (stanoviště 2) SM 3036  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16964 22 15 km Ktová,,Pyrám (stanoviště 1) SM 3036  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10971 21 16 km Hrubá Skála,Borek, (stanoviště 2) SM 3041  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10972 20 17 km Hrubá Skála,Hnanice, (stanoviště 2) SM 3041  7:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14016 19 18 km Karlovice,Radvánovice, (stanoviště 1) SM 3041  7:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14018 18 20 km Karlovice,Sedmihorky, (stanoviště 1) SM 3038  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37142 17 21 km Turnov,,Valdštejnsko (stanoviště 2) SM 3001  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37145 16 22 km Turnov,,Kyselovsko (stanoviště 2) SM 3001  7:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37116 15 23 km Turnov,,Na Kamenci (stanoviště 1) SM 3001  7:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37127 14 24 km Turnov,,Výšinka (stanoviště 2) SM 3001  7:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 13 25 km Turnov,,u masny (stanoviště 2) SM 3001  7:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37106 12 25 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 1) SM 3001  7:32  7:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 11 27 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 6) SM 3001  7:37  7:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24533 8 28 km Ohrazenice,,u výkupny (stanoviště 1) SM 3001  7:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 51 km Liberec,,aut.nádr. LI 0001  8:05 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,