DETAIL spoje: 670350 / 9

Základní informace:

Linka: 670350IDOS
Název: Liberec-Turnov-Rovensko p.Tr.-Jičín
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 13) LI 0001 12:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 4 13 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 1020 12:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24533 8 23 km Ohrazenice,,u výkupny (stanoviště 2) SM 3001 12:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 11 25 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 5) SM 3001 12:26 12:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37106 12 26 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 7) SM 3001 12:38 12:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 13 27 km Turnov,,u masny (stanoviště 1) SM 3001 12:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37127 14 27 km Turnov,,Výšinka (stanoviště 1) SM 3001 12:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37116 15 28 km Turnov,,Na Kamenci (stanoviště 2) SM 3001 12:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37145 16 29 km Turnov,,Kyselovsko (stanoviště 1) SM 3001 12:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37142 17 30 km Turnov,,Valdštejnsko (stanoviště 1) SM 3001 12:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14018 18 31 km Karlovice,Sedmihorky, (stanoviště 2) SM 3038 12:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14016 19 33 km Karlovice,Radvánovice, (stanoviště 2) SM 3041 12:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10972 20 34 km Hrubá Skála,Hnanice, (stanoviště 1) SM 3041 12:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10971 21 35 km Hrubá Skála,Borek, (stanoviště 1) SM 3041 12:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16964 22 36 km Ktová,,Pyrám (stanoviště 2) SM 3036 12:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16963 24 37 km Ktová,, (stanoviště 1) SM 3036 13:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37601 25 39 km Újezd p.Tr.,,hlavní silnice JC 3206 13:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37603 26 40 km Újezd p.Tr.,Čímyšl, JC 13:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18397 27 42 km Libuň,,ObÚ JC 13:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14798 28 44 km Kněžnice,, JC 13:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47846 29 45 km Jinolice,,žel.přejezd JC 13:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27312 30 46 km Podůlší,, JC 13:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5741 31 47 km Dílce,,odb. JC 13:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14210 32 48 km Kbelnice,, JC 13:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13197 33 49 km Jičín,,Dental JC 13:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13202 34 50 km Jičín,,Komenského nám. JC 13:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 36 51 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 9) JC 13:23 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,