DETAIL spoje: 670355 / 10

Základní informace:

Linka: 670355IDOS
Název: Turnov-Všeň-Vyskeř/Loukovec,Hubálov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 55078 25 0 km Loukovec,Hubálov, MB 3107  6:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19343 24 1 km Loukovec,, MB 3107  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19341 23 3 km Loukov,,škola MB 3106  6:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19342 22 5 km Loukov,,žel.st. MB 3106  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42447 21 6 km Žďár,Břehy,obecní úřad MB  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40624 20 8 km Všeň,Ploukonice, SM 3015  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40623 19 9 km Všeň,Mokrý, SM 3015  7:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40622 18 9 km Všeň,Malá Strana, SM 3015  7:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21694 17 11 km Modřišice,,Podhájí SM 3031  7:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37110 16 12 km Turnov,,Kadeřavec SM 3001  7:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37141 15 12 km Turnov,Mašov, SM 3001  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37131 6 13 km Turnov,,žel.zast. SM 3001  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64328 5 14 km Turnov,,Maškova zahrada SM 3001  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 4 14 km Turnov,,u masny SM 3001  7:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37118 3 15 km Turnov,,Havlíčkovo nám. SM 3001  7:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37106 2 16 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 8) SM 3001  7:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 1 17 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 7) SM 3001  7:30 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019, 1.2.2019, od 18.4.2019 do 22.4.2019, od 1.7.2019 do 1.9.2019, od 28.10.2019 do 30.10.2019