DETAIL spoje: 670355 / 13

Základní informace:

Linka: 670355IDOS
Název: Turnov-Všeň-Vyskeř/Loukovec,Hubálov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 58512 1 0 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 7) SM 3001 14:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37106 2 1 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 8) SM 3001 14:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 4 2 km Turnov,,u masny SM 3001 14:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64328 5 3 km Turnov,,Maškova zahrada SM 3001 14:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37131 6 3 km Turnov,,žel.zast. SM 3001 14:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37141 15 4 km Turnov,Mašov, SM 3001 14:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37110 16 4 km Turnov,,Kadeřavec SM 3001 14:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21694 17 4 km Modřišice,,Podhájí SM 3031 14:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40622 18 7 km Všeň,Malá Strana, SM 3015 14:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40619 26 7 km Všeň,,ObÚ SM 3015 14:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40621 27 8 km Všeň,Hrubá Strana, SM 3015 15:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40620 28 9 km Všeň,Dvůr Borčice,rozc. SM 3015 15:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24733 29 10 km Olešnice,, SM 3030 15:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40756 30 11 km Vyskeř,Skalany,odb. SM 3014 15:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40755 31 12 km Vyskeř,Poddoubí,Vysoké kolo mlýn SM 3014 15:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40754 32 13 km Vyskeř,Poddoubí, SM 3014 15:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40752 33 15 km Vyskeř,, SM 3014 15:13 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,