DETAIL spoje: 670355 / 14

Základní informace:

Linka: 670355IDOS
Název: Turnov-Všeň-Vyskeř/Loukovec,Hubálov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 40624 20 0 km Všeň,Ploukonice, SM 3015 14:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40623 19 1 km Všeň,Mokrý, SM 3015 14:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40622 18 1 km Všeň,Malá Strana, SM 3015 14:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21694 17 3 km Modřišice,,Podhájí SM 3031 14:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37110 16 4 km Turnov,,Kadeřavec SM 3001 14:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37141 15 5 km Turnov,Mašov, SM 3001 14:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37131 6 6 km Turnov,,žel.zast. SM 3001 14:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64328 5 6 km Turnov,,Maškova zahrada SM 3001 14:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 4 6 km Turnov,,u masny SM 3001 14:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37106 2 7 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 8) SM 3001 14:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 1 9 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 7) SM 3001 14:29 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019, 1.2.2019, od 4.3.2019 do 10.3.2019, od 18.4.2019 do 22.4.2019, od 1.7.2019 do 1.9.2019, od 28.10.2019 do 30.10.2019