DETAIL spoje: 670355 / 23

Základní informace:

Linka: 670355IDOS
Název: Turnov-Všeň-Vyskeř/Loukovec,Hubálov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 58512 1 0 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 7) SM 3001 22:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37106 2 1 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 8) SM 3001 22:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 4 2 km Turnov,,u masny SM 3001 22:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37116 7 4 km Turnov,,Na Kamenci SM 3001 22:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37145 8 4 km Turnov,,Kyselovsko SM 3001 22:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37144 9 5 km Turnov,Pelešany,rovinka SM 3001 22:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37143 10 5 km Turnov,Pelešany, SM 3001 22:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37138 11 6 km Turnov,Mašov,k Hlavatici SM 3001 22:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 62823 12 6 km Turnov,Mašov,u lomu SM 3001 22:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37139 13 7 km Turnov,Mašov,náves SM 3001 22:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37140 14 7 km Turnov,Mašov,odb. SM 3001 22:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37141 15 7 km Turnov,Mašov, SM 3001 22:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37110 16 8 km Turnov,,Kadeřavec SM 3001 22:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21694 17 9 km Modřišice,,Podhájí SM 3031 22:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40622 18 11 km Všeň,Malá Strana, SM 3015 22:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40619 26 11 km Všeň,,ObÚ SM 3015 22:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40621 27 11 km Všeň,Hrubá Strana, SM 3015 22:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40620 28 13 km Všeň,Dvůr Borčice,rozc. SM 3015 22:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24733 29 14 km Olešnice,, SM 3030 22:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40756 30 15 km Vyskeř,Skalany,odb. SM 3014 22:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40755 31 16 km Vyskeř,Poddoubí,Vysoké kolo mlýn SM 3014 22:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40754 32 17 km Vyskeř,Poddoubí, SM 3014 22:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40752 33 18 km Vyskeř,, SM 3014 23:00 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 27.12.2018 do 31.12.2018