DETAIL spoje: 670355 / 6

Základní informace:

Linka: 670355IDOS
Název: Turnov-Všeň-Vyskeř/Loukovec,Hubálov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 40752 33 0 km Vyskeř,, SM 3014  8:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40754 32 2 km Vyskeř,Poddoubí, SM 3014  8:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40755 31 2 km Vyskeř,Poddoubí,Vysoké kolo mlýn SM 3014  8:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40756 30 4 km Vyskeř,Skalany,odb. SM 3014  8:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24733 29 5 km Olešnice,, SM 3030  8:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40620 28 6 km Všeň,Dvůr Borčice,rozc. SM 3015  8:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40621 27 7 km Všeň,Hrubá Strana, SM 3015  8:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40619 26 7 km Všeň,,ObÚ SM 3015  8:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40622 18 8 km Všeň,Malá Strana, SM 3015  8:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21694 17 9 km Modřišice,,Podhájí SM 3031  8:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37110 16 10 km Turnov,,Kadeřavec SM 3001  8:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37141 15 11 km Turnov,Mašov, SM 3001  8:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37131 6 12 km Turnov,,žel.zast. SM 3001  8:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64328 5 12 km Turnov,,Maškova zahrada SM 3001  8:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 4 13 km Turnov,,u masny SM 3001  8:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37106 2 13 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 8) SM 3001  8:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 1 15 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 7) SM 3001  8:55 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,