DETAIL spoje: 670358 / 4

Základní informace:

Linka: 670358IDOS
Název: Turnov-Karlovice-Rovensko p.Tr.
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jilemnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 30174 25 0 km Rovensko p.Tr.,,nám. SM 3022  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30175 24 1 km Rovensko p.Tr.,,u školy SM 3022  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30176 23 2 km Rovensko p.Tr.,Blatec, SM 3022  7:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30178 22 3 km Rovensko p.Tr.,Štěpánovice, SM 3022  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 65183 21 5 km Karlovice,Radvánovice,U hřiště SM 3041  7:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14017 20 7 km Karlovice,Roudný, SM 3038  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14020 19 8 km Karlovice,Svatoňovice,odb.Volavec SM 3038  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14019 18 8 km Karlovice,Svatoňovice, SM 3038  7:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14015 17 10 km Karlovice,, SM 3038  7:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 65182 16 11 km Karlovice,Sedmihorky,EVEN SM 3038  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37142 14 12 km Turnov,,Valdštejnsko SM 3001  7:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37145 13 13 km Turnov,,Kyselovsko SM 3001  7:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37116 12 14 km Turnov,,Na Kamenci SM 3001  7:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37127 11 15 km Turnov,,Výšinka SM 3001  7:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 10 15 km Turnov,,u masny SM 3001  7:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37118 9 16 km Turnov,,Havlíčkovo nám. SM 3001  7:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37115 8 16 km Turnov,,Husova SM 3001  7:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37124 7 17 km Turnov,,u Karla IV. SM 3001  7:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37115 6 17 km Turnov,,Husova SM 3001  7:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37119 5 18 km Turnov,,nemocnice SM 3001  7:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47257 4 18 km Turnov,,5.května SM 3001  7:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37106 3 20 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 7) SM 3001  7:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 2 21 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 5) SM 3001  7:50 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019, 1.2.2019, od 4.3.2019 do 10.3.2019, od 18.4.2019 do 22.4.2019, od 1.7.2019 do 1.9.2019, od 28.10.2019 do 30.10.2019