DETAIL spoje: 670358 / 5

Základní informace:

Linka: 670358IDOS
Název: Turnov-Karlovice-Rovensko p.Tr.
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jilemnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 58512 2 0 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 5) SM 3001 14:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37106 3 1 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 7) SM 3001 14:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 10 2 km Turnov,,u masny SM 3001 14:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37127 11 3 km Turnov,,Výšinka SM 3001 14:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37116 12 4 km Turnov,,Na Kamenci SM 3001 14:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37145 13 4 km Turnov,,Kyselovsko SM 3001 14:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37142 14 5 km Turnov,,Valdštejnsko SM 3001 14:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 65182 16 7 km Karlovice,Sedmihorky,EVEN SM 3038 14:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14015 17 8 km Karlovice,, SM 3038 14:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14019 18 9 km Karlovice,Svatoňovice, SM 3038 14:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14020 19 10 km Karlovice,Svatoňovice,odb.Volavec SM 3038 14:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14017 20 11 km Karlovice,Roudný, SM 3038 15:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 65183 21 12 km Karlovice,Radvánovice,U hřiště SM 3041 15:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30178 22 14 km Rovensko p.Tr.,Štěpánovice, SM 3022 15:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30176 23 15 km Rovensko p.Tr.,Blatec, SM 3022 15:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30175 24 17 km Rovensko p.Tr.,,u školy SM 3022 15:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30174 25 17 km Rovensko p.Tr.,,nám. SM 3022 15:13 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,