DETAIL spoje: 670358 / 6

Základní informace:

Linka: 670358IDOS
Název: Turnov-Karlovice-Rovensko p.Tr.
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jilemnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 30174 25 0 km Rovensko p.Tr.,,nám. SM 3022 12:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30175 24 1 km Rovensko p.Tr.,,u školy SM 3022 12:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30176 23 2 km Rovensko p.Tr.,Blatec, SM 3022 12:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30178 22 4 km Rovensko p.Tr.,Štěpánovice, SM 3022 12:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 65183 21 6 km Karlovice,Radvánovice,U hřiště SM 3041 12:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14017 20 6 km Karlovice,Roudný, SM 3038 13:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14020 19 8 km Karlovice,Svatoňovice,odb.Volavec SM 3038 13:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14019 18 8 km Karlovice,Svatoňovice, SM 3038 13:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14015 17 9 km Karlovice,, SM 3038 13:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 65182 16 10 km Karlovice,Sedmihorky,EVEN SM 3038 13:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37142 14 11 km Turnov,,Valdštejnsko SM 3001 13:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37145 13 12 km Turnov,,Kyselovsko SM 3001 13:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37116 12 13 km Turnov,,Na Kamenci SM 3001 13:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37127 11 14 km Turnov,,Výšinka SM 3001 13:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 10 14 km Turnov,,u masny SM 3001 13:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37106 3 15 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 7) SM 3001 13:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 2 17 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 5) SM 3001 13:28 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,