DETAIL spoje: 670361 / 1

Základní informace:

Linka: 670361IDOS
Název: Turnov-Příšovice-Loukov-Březina-Mnichovo Hradiště
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 37106 1 0 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 4) SM 3001  5:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 2 2 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 9) SM 3001  5:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37107 3 2 km Turnov,,ČSAD SM 3001  5:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37128 4 3 km Turnov,,chemička SM 3003  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28654 5 3 km Přepeře,,Sklostroj SM 3003  5:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28651 6 4 km Přepeře,, SM 3027  5:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28936 8 5 km Příšovice,,Na Hořensku LI 3026  5:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28935 9 6 km Příšovice,,kovárna LI 3026  5:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28940 10 6 km Příšovice,,sídl. LI 3026  5:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28938 11 7 km Příšovice,,SDZ LI 3026  5:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34337 12 8 km Svijany,,obec LI 3019  5:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19342 13 9 km Loukov,,žel.st. MB 3106  5:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19340 14 10 km Loukov,,odb. MB 3106  5:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3154 15 11 km Březina,,Žabakor MB 3105  5:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3152 16 12 km Březina,,podchod MB 3105  5:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21583 17 13 km Mnichovo Hradiště,Olšina, MB 3105  5:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21574 18 14 km Mnichovo Hradiště,Dneboh, MB 3104  5:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21580 19 16 km Mnichovo Hradiště,Hoškovice,u trati MB 3104  5:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21570 20 18 km Mnichovo Hradiště,,nám. MB 3103  5:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21573 21 19 km Mnichovo Hradiště,,Dopravní terminál (stanoviště 1) MB 3103  5:45 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,