DETAIL spoje: 670361 / 10

Základní informace:

Linka: 670361IDOS
Název: Turnov-Příšovice-Loukov-Březina-Mnichovo Hradiště
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 21573 21 0 km Mnichovo Hradiště,,Dopravní terminál (stanoviště 6) MB 3103 17:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21570 20 1 km Mnichovo Hradiště,,nám. MB 3103 17:25 17:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21580 19 3 km Mnichovo Hradiště,Hoškovice,u trati MB 3104 17:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21574 18 5 km Mnichovo Hradiště,Dneboh, MB 3104 17:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21583 17 6 km Mnichovo Hradiště,Olšina, MB 3105 17:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3152 16 7 km Březina,,podchod MB 3105 17:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3154 15 8 km Březina,,Žabakor MB 3105 17:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19340 14 9 km Loukov,,odb. MB 3106 17:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19342 13 9 km Loukov,,žel.st. MB 3106 17:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34337 12 11 km Svijany,,obec LI 3019 17:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28938 11 12 km Příšovice,,SDZ LI 3026 17:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28940 10 12 km Příšovice,,sídl. LI 3026 17:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28935 9 13 km Příšovice,,kovárna LI 3026 17:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28936 8 14 km Příšovice,,Na Hořensku LI 3026 17:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28651 6 15 km Přepeře,, SM 3027 17:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28654 5 16 km Přepeře,,Sklostroj SM 3003 17:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37128 4 16 km Turnov,,chemička SM 3003 17:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37107 3 17 km Turnov,,ČSAD SM 3001 17:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 2 17 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) SM 3001 17:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37106 1 18 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 1) SM 3001 17:59 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 23.12.2019 do 31.12.2019