DETAIL spoje: 670361 / 2

Základní informace:

Linka: 670361IDOS
Název: Turnov-Příšovice-Loukov-Březina-Mnichovo Hradiště
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 21573 21 0 km Mnichovo Hradiště,,Dopravní terminál (stanoviště 6) MB 3103  6:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21570 20 1 km Mnichovo Hradiště,,nám. MB 3103  6:23  6:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21580 19 3 km Mnichovo Hradiště,Hoškovice,u trati MB 3104  6:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21574 18 5 km Mnichovo Hradiště,Dneboh, MB 3104  6:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21583 17 6 km Mnichovo Hradiště,Olšina, MB 3105  6:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3152 16 7 km Březina,,podchod MB 3105  6:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3154 15 8 km Březina,,Žabakor MB 3105  6:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19340 14 9 km Loukov,,odb. MB 3106  6:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19342 13 9 km Loukov,,žel.st. MB 3106  6:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34337 12 11 km Svijany,,obec LI 3019  6:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28938 11 12 km Příšovice,,SDZ LI 3026  6:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28940 10 12 km Příšovice,,sídl. LI 3026  6:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28935 9 13 km Příšovice,,kovárna LI 3026  6:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28936 8 14 km Příšovice,,Na Hořensku LI 3026  6:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28651 6 15 km Přepeře,, SM 3027  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28654 5 16 km Přepeře,,Sklostroj SM 3003  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37128 4 16 km Turnov,,chemička SM 3003  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37107 3 17 km Turnov,,ČSAD SM 3001  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 2 17 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) SM 3001  6:57 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,