DETAIL spoje: 670362 / 11

Základní informace:

Linka: 670362IDOS
Název: Turnov-Kobyly,Nechálov-Český Dub
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 37106 3 0 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 5) SM 3001 18:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 5 2 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 9) SM 3001 18:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37121 8 2 km Turnov,,odb.Přepeře SM 3001 18:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37108 9 2 km Turnov,,II Fučíkova SM 3001 18:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47532 10 4 km Ohrazenice,,Pyrám SM 3001 18:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17623 12 5 km Lažany,, LI 3035 18:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5320 13 6 km Čtveřín,Doubí,škola LI 3035 18:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5318 14 7 km Čtveřín,, LI 3027 18:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26272 15 9 km Pěnčín,,Jednota LI 3028 18:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26274 16 10 km Pěnčín,,Vinohrady LI 3028 18:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34333 18 10 km Svijanský Újezd,,Loužek LI 3020 18:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34332 21 12 km Svijanský Újezd,, LI 3020 18:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14856 22 14 km Kobyly,Havlovice, LI 3043 18:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14858 26 15 km Kobyly,Nechálov, LI 3043 18:51 18:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14854 27 16 km Kobyly,, LI 3043 18:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14861 28 16 km Kobyly,Radvanice,odb.0.4 LI 3043 18:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14860 29 17 km Kobyly,Podhora, LI 3043 18:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14857 30 18 km Kobyly,Janovice, LI 3043 18:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4953 31 20 km Český Dub,Libíč, LI 0405 19:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4949 32 21 km Český Dub,Bohumileč, LI 0405 19:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4954 33 22 km Český Dub,Loukovičky, LI 0401 19:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4947 34 23 km Český Dub,,Severka LI 0401 19:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4943 35 24 km Český Dub,,AOZ LI 0401 19:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4945 36 24 km Český Dub,,nám. LI 0401 19:08 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,