DETAIL spoje: 670362 / 13

Základní informace:

Linka: 670362IDOS
Název: Turnov-Kobyly,Nechálov-Český Dub
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 37106 3 0 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 5) SM 3001 16:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 5 2 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 9) SM 3001 16:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37121 8 2 km Turnov,,odb.Přepeře SM 3001 16:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37108 9 2 km Turnov,,II Fučíkova SM 3001 16:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47532 10 4 km Ohrazenice,,Pyrám SM 3001 16:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28652 11 5 km Přepeře,,Nad potůčkem SM 3027 16:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5318 14 6 km Čtveřín,, LI 3027 16:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26272 15 8 km Pěnčín,,Jednota LI 3028 17:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26274 16 8 km Pěnčín,,Vinohrady LI 3028 17:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34333 18 9 km Svijanský Újezd,,Loužek LI 3020 17:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32368 19 10 km Soběslavice,Padařovice,rozc. LI 3021 17:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 62582 20 11 km Soběslavice,,silo LI 3021 17:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34332 21 14 km Svijanský Újezd,, LI 3020 17:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14856 22 17 km Kobyly,Havlovice, LI 3043 17:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14858 26 18 km Kobyly,Nechálov, LI 3043 17:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14854 27 18 km Kobyly,, LI 3043 17:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14861 28 19 km Kobyly,Radvanice,odb.0.4 LI 3043 17:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14860 29 20 km Kobyly,Podhora, LI 3043 17:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14857 30 21 km Kobyly,Janovice, LI 3043 17:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4953 31 23 km Český Dub,Libíč, LI 0405 17:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4949 32 24 km Český Dub,Bohumileč, LI 0405 17:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4954 33 25 km Český Dub,Loukovičky, LI 0401 17:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4947 34 26 km Český Dub,,Severka LI 0401 17:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4943 35 27 km Český Dub,,AOZ LI 0401 17:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4945 36 27 km Český Dub,,nám. LI 0401 17:29 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,