DETAIL spoje: 670362 / 2

Základní informace:

Linka: 670362IDOS
Název: Turnov-Kobyly,Nechálov-Český Dub
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4945 36 0 km Český Dub,,nám. LI 0401  6:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4943 35 0 km Český Dub,,AOZ LI 0401 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4947 34 1 km Český Dub,,Severka LI 0401  6:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4954 33 2 km Český Dub,Loukovičky, LI 0401  6:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4949 32 3 km Český Dub,Bohumileč, LI 0405  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4953 31 4 km Český Dub,Libíč, LI 0405  6:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14857 30 6 km Kobyly,Janovice, LI 3043  6:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14860 29 7 km Kobyly,Podhora, LI 3043  6:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14861 28 8 km Kobyly,Radvanice,odb.0.4 LI 3043  6:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14854 27 9 km Kobyly,, LI 3043  6:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14858 26 9 km Kobyly,Nechálov, LI 3043  6:39  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14856 22 10 km Kobyly,Havlovice, LI 3043  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34332 21 12 km Svijanský Újezd,, LI 3020  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34333 18 14 km Svijanský Újezd,,Loužek LI 3020  6:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26274 16 14 km Pěnčín,,Vinohrady LI 3028  6:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26272 15 15 km Pěnčín,,Jednota LI 3028  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5318 14 17 km Čtveřín,, LI 3027  6:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28652 11 18 km Přepeře,,Nad potůčkem SM 3027  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47532 10 18 km Ohrazenice,,Pyrám SM 3001  6:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37108 9 20 km Turnov,,II Fučíkova SM 3001  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37121 8 21 km Turnov,,odb.Přepeře SM 3001  7:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 5 21 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 9) SM 3001  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37106 3 23 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 5) SM 3001  7:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37118 2 24 km Turnov,,Havlíčkovo nám. SM 3001  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37119 1 24 km Turnov,,nemocnice SM 3001  7:15 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,