DETAIL spoje: 670362 / 21

Základní informace:

Linka: 670362IDOS
Název: Turnov-Kobyly,Nechálov-Český Dub
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 37106 3 0 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 5) SM 3001 11:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 5 2 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 9) SM 3001 11:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37121 8 2 km Turnov,,odb.Přepeře SM 3001 11:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37108 9 2 km Turnov,,II Fučíkova SM 3001 11:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47532 10 4 km Ohrazenice,,Pyrám SM 3001 11:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28652 11 5 km Přepeře,,Nad potůčkem SM 3027 11:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5318 14 6 km Čtveřín,, LI 3027 11:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26272 15 8 km Pěnčín,,Jednota LI 3028 11:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26274 16 8 km Pěnčín,,Vinohrady LI 3028 11:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34333 18 9 km Svijanský Újezd,,Loužek LI 3020 11:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34332 21 10 km Svijanský Újezd,, LI 3020 11:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14856 22 12 km Kobyly,Havlovice, LI 3043 11:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14858 26 14 km Kobyly,Nechálov, LI 3043 11:59 12:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14854 27 14 km Kobyly,, LI 3043 12:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14861 28 15 km Kobyly,Radvanice,odb.0.4 LI 3043 12:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14860 29 16 km Kobyly,Podhora, LI 3043 12:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14857 30 17 km Kobyly,Janovice, LI 3043 12:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4953 31 18 km Český Dub,Libíč, LI 0405 12:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4949 32 19 km Český Dub,Bohumileč, LI 0405 12:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4954 33 21 km Český Dub,Loukovičky, LI 0401 12:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4947 34 22 km Český Dub,,Severka LI 0401 12:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4943 35 22 km Český Dub,,AOZ LI 0401 12:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4945 36 23 km Český Dub,,nám. LI 0401 12:17 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,