DETAIL spoje: 670362 / 3

Základní informace:

Linka: 670362IDOS
Název: Turnov-Kobyly,Nechálov-Český Dub
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 37106 3 0 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 5) SM 3001  5:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 5 2 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 9) SM 3001  5:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37121 8 2 km Turnov,,odb.Přepeře SM 3001  5:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37108 9 3 km Turnov,,II Fučíkova SM 3001  5:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47532 10 4 km Ohrazenice,,Pyrám SM 3001  5:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28652 11 5 km Přepeře,,Nad potůčkem SM 3027  5:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5318 14 6 km Čtveřín,, LI 3027  5:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26272 15 8 km Pěnčín,,Jednota LI 3028  5:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26274 16 8 km Pěnčín,,Vinohrady LI 3028  5:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34333 18 9 km Svijanský Újezd,,Loužek LI 3020  5:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34332 21 10 km Svijanský Újezd,, LI 3020  6:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14856 22 12 km Kobyly,Havlovice, LI 3043  6:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14858 26 14 km Kobyly,Nechálov, LI 3043  6:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14854 27 14 km Kobyly,, LI 3043  6:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14861 28 15 km Kobyly,Radvanice,odb.0.4 LI 3043  6:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14860 29 16 km Kobyly,Podhora, LI 3043  6:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14857 30 17 km Kobyly,Janovice, LI 3043  6:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4953 31 18 km Český Dub,Libíč, LI 0405  6:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4949 32 20 km Český Dub,Bohumileč, LI 0405  6:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4954 33 21 km Český Dub,Loukovičky, LI 0401  6:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4947 34 22 km Český Dub,,Severka LI 0401  6:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4943 35 22 km Český Dub,,AOZ LI 0401  6:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4945 36 23 km Český Dub,,nám. LI 0401  6:21 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,