DETAIL spoje: 670364 / 22

Základní informace:

Linka: 670364IDOS
Název: Turnov-Přepeře-Příšovice-Svijany-Loukovec,Hubálov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 21693 18 0 km Modřišice,, SM 3031  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49322 15 1 km Přepeře,,u hřiště SM 3027  7:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28652 14 3 km Přepeře,,Nad potůčkem SM 3027  7:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47532 13 3 km Ohrazenice,,Pyrám SM 3001  7:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37121 12 5 km Turnov,,odb.Přepeře SM 3001  7:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 8 6 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 9) SM 3001  7:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37109 7 6 km Turnov,,II samoobsluha SM 3001  7:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 6 8 km Turnov,,u masny SM 3001  7:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37118 5 8 km Turnov,,Havlíčkovo nám. SM 3001  7:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37115 4 8 km Turnov,,Husova SM 3001  7:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37124 3 9 km Turnov,,u Karla IV. SM 3001  7:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37119 2 10 km Turnov,,nemocnice SM 3001  7:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37106 1 12 km Turnov,,aut.nádr. SM 3001  7:59 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,