DETAIL spoje: 670364 / 22

Základní informace:

Linka: 670364IDOS
Název: Turnov-Přepeře-Příšovice-Svijany-Loukovec,Hubálov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 21693 19 0 km Modřišice,, SM 3031  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49322 16 1 km Přepeře,,u hřiště SM 3027  7:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28652 15 3 km Přepeře,,Nad potůčkem SM 3027  7:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47532 14 3 km Ohrazenice,,Pyrám SM 3001  7:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57660 13 4 km Turnov,,U Benešů SM 3001  7:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 8 5 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 9) SM 3001  7:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37109 7 5 km Turnov,,II samoobsluha SM 3001  7:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 6 6 km Turnov,,u masny SM 3001  7:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37118 5 7 km Turnov,,Havlíčkovo nám. SM 3001  7:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37115 4 7 km Turnov,,Husova SM 3001  7:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37124 3 8 km Turnov,,u Karla IV. SM 3001  7:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37119 2 9 km Turnov,,nemocnice SM 3001  7:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37106 1 10 km Turnov,,aut.nádr. SM 3001  7:57 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 1.7.2020 do 31.8.2020