DETAIL spoje: 670365 / 1

Základní informace:

Linka: 670365IDOS
Název: Turnov-Žďár-Sobotka
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jičín

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 37106 1 0 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 4) SM 3001  5:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 9 2 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 9) SM 3001  5:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37121 10 2 km Turnov,,odb.Přepeře SM 3001  5:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34335 20 9 km Svijany,,na nájezdu LI 3019  5:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28938 21 10 km Příšovice,,SDZ LI 3026 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28939 22 10 km Příšovice,,Severočeské mlékárny LI 3026  5:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28938 26 10 km Příšovice,,SDZ LI 3026  5:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34335 28 10 km Svijany,,na nájezdu LI 3019  5:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19342 29 17 km Loukov,,žel.st. MB 3106  5:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42447 30 17 km Žďár,Břehy,obecní úřad MB  5:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42448 31 18 km Žďár,Doubrava, MB  5:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42444 32 19 km Žďár,,Příhrazská MB  6:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42445 33 20 km Žďár,,u kostela MB  6:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42449 34 22 km Žďár,Žehrov, MB  6:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14793 35 25 km Kněžmost,Srbsko,odb. MB  6:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18365 36 26 km Libošovice,Podkost,křiž.Pomníky JC  6:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18362 37 29 km Libošovice,Dobšice, JC  6:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18367 38 30 km Libošovice,Rytířova Lhota, JC  6:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18361 39 31 km Libošovice,, JC 3048  6:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18363 40 32 km Libošovice,Nepřívěc, JC 3048  6:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18369 41 33 km Libošovice,Vesec u Sobotky,křiž. JC 3048  6:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32435 42 35 km Sobotka,,nám. JC 3049  6:25 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,