DETAIL spoje: 670365 / 1

Základní informace:

Linka: 670365IDOS
Název: Turnov-Žďár-Sobotka
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 37106 1 0 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 4) SM 3001  5:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 9 2 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 9) SM 3001  5:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37128 10 3 km Turnov,,chemička (stanoviště 1) SM 3003  5:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28654 11 3 km Přepeře,,Sklostroj (stanoviště 2) SM 3003  5:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28651 12 4 km Přepeře,, (stanoviště 1) SM 3027  5:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28936 14 5 km Příšovice,,Na Hořensku (stanoviště 2) LI 3026  5:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28935 15 6 km Příšovice,,kovárna (stanoviště 2) LI 3026  5:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28940 16 6 km Příšovice,,sídl. (stanoviště 1) LI 3026  5:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28938 17 7 km Příšovice,,SDZ (stanoviště 1) LI 3026  5:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34337 18 8 km Svijany,,obec (stanoviště 1) LI 3019  5:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42447 19 9 km Žďár,Břehy,obecní úřad MB  5:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42448 20 10 km Žďár,Doubrava, MB  5:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42444 21 11 km Žďár,,Příhrazská MB  5:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42445 22 12 km Žďár,,u kostela MB  5:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42449 23 14 km Žďár,Žehrov, MB  6:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14793 24 17 km Kněžmost,Srbsko,odb. MB  6:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18365 25 18 km Libošovice,Podkost,Pomníky JC  6:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18362 26 21 km Libošovice,Dobšice, JC  6:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18367 27 22 km Libošovice,Rytířova Lhota, JC  6:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18361 28 24 km Libošovice,,náves JC 3048  6:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18363 29 24 km Libošovice,Nepřívěc, JC 3048  6:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18369 30 25 km Libošovice,Vesec u Sobotky,rozc. JC 3048  6:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32435 31 27 km Sobotka,,nám. JC 3049  6:21 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,