DETAIL spoje: 670365 / 2

Základní informace:

Linka: 670365IDOS
Název: Turnov-Žďár-Sobotka
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jičín

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 32435 42 0 km Sobotka,,nám. JC 3049  4:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18369 41 2 km Libošovice,Vesec u Sobotky,křiž. JC 3048  4:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18363 40 2 km Libošovice,Nepřívěc, JC 3048  4:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18361 39 3 km Libošovice,, JC 3048  4:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18367 38 5 km Libošovice,Rytířova Lhota, JC  4:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18362 37 6 km Libošovice,Dobšice, JC  4:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18365 36 8 km Libošovice,Podkost,křiž.Pomníky JC  4:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14793 35 9 km Kněžmost,Srbsko,odb. MB  4:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42449 34 12 km Žďár,Žehrov, MB  4:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42445 33 15 km Žďár,,u kostela MB  4:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42444 32 15 km Žďár,,Příhrazská MB  4:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42448 31 17 km Žďár,Doubrava, MB  4:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42447 30 17 km Žďár,Břehy,obecní úřad MB  4:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19342 29 18 km Loukov,,žel.st. MB 3106  4:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34335 28 24 km Svijany,,na nájezdu LI 3019  4:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28938 26 24 km Příšovice,,SDZ LI 3026 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28939 25 24 km Příšovice,,Severočeské mlékárny LI 3026  5:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28935 24 25 km Příšovice,,kovárna LI 3026  5:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28940 23 26 km Příšovice,,sídl. LI 3026  5:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28938 21 27 km Příšovice,,SDZ LI 3026  5:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34335 20 27 km Svijany,,na nájezdu LI 3019  5:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37121 10 34 km Turnov,,odb.Přepeře SM 3001  5:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 9 35 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 9) SM 3001  5:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 2 36 km Turnov,,u masny SM 3001  5:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37106 1 37 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 4) SM 3001  5:28 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,