DETAIL spoje: 670365 / 2

Základní informace:

Linka: 670365IDOS
Název: Turnov-Žďár-Sobotka
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 42449 23 0 km Žďár,Žehrov, MB  4:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42445 22 2 km Žďár,,u kostela MB  4:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42444 21 3 km Žďár,,Příhrazská MB  4:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42448 20 4 km Žďár,Doubrava, MB  5:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42447 19 5 km Žďár,Břehy,obecní úřad MB  5:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34337 18 7 km Svijany,,obec (stanoviště 2) LI 3019  5:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28938 17 7 km Příšovice,,SDZ (stanoviště 2) LI 3026  5:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28940 16 8 km Příšovice,,sídl. (stanoviště 2) LI 3026  5:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28935 15 9 km Příšovice,,kovárna (stanoviště 1) LI 3026  5:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28936 14 9 km Příšovice,,Na Hořensku (stanoviště 1) LI 3026  5:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28651 12 11 km Přepeře,, (stanoviště 2) SM 3027  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28654 11 11 km Přepeře,,Sklostroj (stanoviště 1) SM 3003  5:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37128 10 12 km Turnov,,chemička (stanoviště 2) SM 3003  5:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 9 13 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) SM 3001  5:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 2 15 km Turnov,,u masny (stanoviště 2) SM 3001  5:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37106 1 15 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 1) SM 3001  5:27 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,