DETAIL spoje: 670365 / 3

Základní informace:

Linka: 670365IDOS
Název: Turnov-Žďár-Sobotka
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jičín

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 37106 1 0 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 4) SM 3001 10:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 9 2 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 9) SM 3001 10:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49131 11 3 km Turnov,,Sobotecká SM 3001 10:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37141 12 4 km Turnov,Mašov, SM 3001 10:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21693 17 7 km Modřišice,, SM 3031 10:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49322 18 8 km Přepeře,,u hřiště SM 3027 10:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34335 20 16 km Svijany,,na nájezdu LI 3019 10:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28938 21 16 km Příšovice,,SDZ LI 3026 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28939 22 16 km Příšovice,,Severočeské mlékárny LI 3026 10:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28938 26 17 km Příšovice,,SDZ LI 3026 10:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34335 28 17 km Svijany,,na nájezdu LI 3019 10:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19342 29 23 km Loukov,,žel.st. MB 3106 10:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42447 30 24 km Žďár,Břehy,obecní úřad MB 10:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42448 31 24 km Žďár,Doubrava, MB 10:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42444 32 26 km Žďár,,Příhrazská MB 10:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42445 33 27 km Žďár,,u kostela MB 10:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42449 34 29 km Žďár,Žehrov, MB 10:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14793 35 32 km Kněžmost,Srbsko,odb. MB 11:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18365 36 33 km Libošovice,Podkost,křiž.Pomníky JC 11:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18362 37 35 km Libošovice,Dobšice, JC 11:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18367 38 36 km Libošovice,Rytířova Lhota, JC 11:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18361 39 38 km Libošovice,, JC 3048 11:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18363 40 39 km Libošovice,Nepřívěc, JC 3048 11:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18369 41 39 km Libošovice,Vesec u Sobotky,křiž. JC 3048 11:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32435 42 41 km Sobotka,,nám. JC 3049 11:19 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,