DETAIL spoje: 670365 / 3

Základní informace:

Linka: 670365IDOS
Název: Turnov-Žďár-Sobotka
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 37106 1 0 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 4) SM 3001 10:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 9 2 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 9) SM 3001 10:35 10:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37128 10 3 km Turnov,,chemička (stanoviště 1) SM 3003 10:38 10:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28654 11 3 km Přepeře,,Sklostroj (stanoviště 2) SM 3003 10:39 10:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28651 12 4 km Přepeře,, (stanoviště 1) SM 3027 10:40 10:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21693 13 5 km Modřišice,, (stanoviště 1) SM 3031 10:43 10:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28936 14 8 km Příšovice,,Na Hořensku (stanoviště 2) LI 3026 10:45 10:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28935 15 8 km Příšovice,,kovárna (stanoviště 2) LI 3026 10:46 10:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28940 16 9 km Příšovice,,sídl. (stanoviště 1) LI 3026 10:47 10:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28938 17 10 km Příšovice,,SDZ (stanoviště 1) LI 3026 10:48 10:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34337 18 10 km Svijany,,obec (stanoviště 1) LI 3019 10:50 10:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42447 19 12 km Žďár,Břehy,obecní úřad MB 10:53 10:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42448 20 13 km Žďár,Doubrava, MB 10:55 10:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42444 21 14 km Žďár,,Příhrazská MB 10:57 10:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42445 22 15 km Žďár,,u kostela MB 10:58 10:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42449 23 17 km Žďár,Žehrov, MB 11:01 11:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14793 24 20 km Kněžmost,Srbsko,odb. MB 11:03 11:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18365 25 21 km Libošovice,Podkost,Pomníky JC 11:05 11:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18362 26 23 km Libošovice,Dobšice, JC 11:08 11:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18367 27 24 km Libošovice,Rytířova Lhota, JC 11:10 11:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18361 28 26 km Libošovice,,náves JC 3048 11:13 11:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18363 29 27 km Libošovice,Nepřívěc, JC 3048 11:15 11:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18369 30 27 km Libošovice,Vesec u Sobotky,rozc. JC 3048 11:17 11:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32435 31 29 km Sobotka,,nám. JC 3049 11:20 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,