DETAIL spoje: 670365 / 3

Základní informace:

Linka: 670365IDOS
Název: Turnov-Žďár-Sobotka
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 37106 1 0 km Turnov ,,aut.nádr. (stanoviště 4) SM 3001 11:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 9 2 km Turnov ,,Terminál u žel.st. (stanoviště 9) SM 3001 11:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37128 10 3 km Turnov ,,chemička (stanoviště 1) SM 3001 11:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28654 11 3 km Přepeře ,,Sklostroj (stanoviště 2) SM 3027 11:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28651 12 4 km Přepeře ,, (stanoviště 1) SM 3027 11:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28936 14 5 km Příšovice ,,Na Hořensku (stanoviště 2) LI 3026 11:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28935 15 6 km Příšovice ,,kovárna (stanoviště 2) LI 3026 11:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28940 16 6 km Příšovice ,,sídl. (stanoviště 1) LI 3026 11:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28938 17 7 km Příšovice ,,SDZ (stanoviště 1) LI 3026 11:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34337 18 8 km Svijany ,,obec (stanoviště 1) LI 3019 11:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42447 19 9 km Žďár ,Břehy ,obecní úřad MB 3121 11:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42448 20 10 km Žďár ,Doubrava , MB 3121 12:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42444 21 11 km Žďár ,,Příhrazská MB 3121 12:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42445 22 12 km Žďár ,,u kostela MB 3121 12:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42449 23 14 km Žďár ,Žehrov , MB 3122 12:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14793 24 17 km Kněžmost ,Srbsko ,odb. MB 3123 12:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18365 25 18 km Libošovice ,Podkost ,Pomníky JC 3048 12:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18362 26 21 km Libošovice ,Dobšice , JC 3048 12:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18367 27 22 km Libošovice ,Rytířova Lhota , JC 3048 12:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18361 28 24 km Libošovice ,,náves JC 3048 12:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18363 29 24 km Libošovice ,Nepřívěc , JC 3048 12:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18369 30 25 km Libošovice ,Vesec u Sobotky ,rozc. JC 3048 12:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32435 31 27 km Sobotka ,,nám. JC 3049 12:25 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech