DETAIL spoje: 670365 / 4

Základní informace:

Linka: 670365IDOS
Název: Turnov-Žďár-Sobotka
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jičín

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 32435 42 0 km Sobotka,,nám. JC 3049  6:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18369 41 2 km Libošovice,Vesec u Sobotky,křiž. JC 3048  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18363 40 2 km Libošovice,Nepřívěc, JC 3048  6:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18361 39 3 km Libošovice,, JC 3048  6:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18367 38 5 km Libošovice,Rytířova Lhota, JC  6:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18362 37 6 km Libošovice,Dobšice, JC  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18365 36 8 km Libošovice,Podkost,křiž.Pomníky JC  6:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14793 35 9 km Kněžmost,Srbsko,odb. MB  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42449 34 12 km Žďár,Žehrov, MB  6:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42445 33 15 km Žďár,,u kostela MB  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42444 32 15 km Žďár,,Příhrazská MB  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42448 31 17 km Žďár,Doubrava, MB  6:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42447 30 17 km Žďár,Břehy,obecní úřad MB  6:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19342 29 18 km Loukov,,žel.st. MB 3106  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34335 28 24 km Svijany,,na nájezdu LI 3019  7:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28938 26 24 km Příšovice,,SDZ LI 3026 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28939 25 24 km Příšovice,,Severočeské mlékárny LI 3026  7:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28935 24 25 km Příšovice,,kovárna LI 3026  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28940 23 26 km Příšovice,,sídl. LI 3026  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28938 21 27 km Příšovice,,SDZ LI 3026  7:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34335 20 27 km Svijany,,na nájezdu LI 3019  7:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37121 10 34 km Turnov,,odb.Přepeře SM 3001  7:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 9 35 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 9) SM 3001  7:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37106 8 36 km Turnov,,aut.nádr. SM 3001  7:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37118 6 37 km Turnov,,Havlíčkovo nám. SM 3001  7:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37115 5 37 km Turnov,,Husova SM 3001  7:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37124 4 38 km Turnov,,u Karla IV. SM 3001  7:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37119 3 40 km Turnov,,nemocnice SM 3001  7:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37106 1 42 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 4) SM 3001  7:54 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019, 1.2.2019, od 4.3.2019 do 10.3.2019, od 18.4.2019 do 22.4.2019, od 1.7.2019 do 1.9.2019, od 28.10.2019 do 30.10.2019