DETAIL spoje: 670365 / 4

Základní informace:

Linka: 670365IDOS
Název: Turnov-Žďár-Sobotka
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jičín

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 32435 38 0 km Sobotka,,nám. JC 3049  6:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18369 37 2 km Libošovice,Vesec u Sobotky,křiž. JC 3048  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18363 36 2 km Libošovice,Nepřívěc, JC 3048  6:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18361 35 3 km Libošovice,, JC 3048  6:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18367 34 5 km Libošovice,Rytířova Lhota, JC  6:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18362 33 6 km Libošovice,Dobšice, JC  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18365 32 8 km Libošovice,Podkost,křiž.Pomníky JC  6:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14793 31 9 km Kněžmost,Srbsko,odb. MB  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42449 30 12 km Žďár,Žehrov, MB  6:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42445 29 15 km Žďár,,u kostela MB  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42444 28 15 km Žďár,,Příhrazská MB  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42448 27 17 km Žďár,Doubrava, MB  6:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42447 26 17 km Žďár,Břehy,obecní úřad MB  6:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34337 25 19 km Svijany,,obec LI 3019  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28938 24 20 km Příšovice,,SDZ LI 3026  7:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28940 23 20 km Příšovice,,sídl. LI 3026  7:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28935 22 21 km Příšovice,,kovárna LI 3026  7:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28936 21 21 km Příšovice,,Na Hořensku LI 3026  7:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49322 20 23 km Přepeře,,u hřiště SM 3027  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28652 19 24 km Přepeře,,Nad potůčkem SM 3027  7:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47532 18 25 km Ohrazenice,,Pyrám SM 3001  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37121 17 27 km Turnov,,odb.Přepeře SM 3001  7:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 9 28 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 9) SM 3001  7:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37106 8 29 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 13) SM 3001  7:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37118 6 30 km Turnov,,Havlíčkovo nám. SM 3001  7:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37115 5 30 km Turnov,,Husova SM 3001  7:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37124 4 31 km Turnov,,u Karla IV. SM 3001  7:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37119 3 33 km Turnov,,nemocnice SM 3001  7:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37106 1 35 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 4) SM 3001  7:50 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,