DETAIL spoje: 670365 / 4

Základní informace:

Linka: 670365IDOS
Název: Turnov-Žďár-Sobotka
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 32435 31 0 km Sobotka ,,nám. JC 3049  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18369 30 2 km Libošovice ,Vesec u Sobotky ,rozc. JC 3048  6:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18363 29 2 km Libošovice ,Nepřívěc , JC 3048  6:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18361 28 3 km Libošovice ,,náves JC 3048  6:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18367 27 5 km Libošovice ,Rytířova Lhota , JC 3048  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18362 26 6 km Libošovice ,Dobšice , JC 3048  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18365 25 8 km Libošovice ,Podkost ,Pomníky JC 3048  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14793 24 9 km Kněžmost ,Srbsko ,odb. MB 3123  6:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42449 23 12 km Žďár ,Žehrov , MB 3122  6:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42445 22 15 km Žďár ,,u kostela MB 3121  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42444 21 15 km Žďár ,,Příhrazská MB 3121  6:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42448 20 17 km Žďár ,Doubrava , MB 3121  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42447 19 17 km Žďár ,Břehy ,obecní úřad MB 3121  7:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34337 18 19 km Svijany ,,obec (stanoviště 2) LI 3019  7:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28938 17 20 km Příšovice ,,SDZ (stanoviště 2) LI 3026  7:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28940 16 20 km Příšovice ,,sídl. (stanoviště 2) LI 3026  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28935 15 21 km Příšovice ,,kovárna (stanoviště 1) LI 3026  7:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28936 14 21 km Příšovice ,,Na Hořensku (stanoviště 1) LI 3026  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28651 12 23 km Přepeře ,, (stanoviště 2) SM 3027  7:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28654 11 23 km Přepeře ,,Sklostroj (stanoviště 1) SM 3027  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37128 10 24 km Turnov ,,chemička (stanoviště 2) SM 3001  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 9 25 km Turnov ,,Terminál u žel.st. (stanoviště 9) SM 3001  7:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37106 8 26 km Turnov ,,aut.nádr. (stanoviště 4) SM 3001  7:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37118 6 28 km Turnov ,,Havlíčkovo nám. (stanoviště 1) SM 3001  7:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37115 5 28 km Turnov ,,Husova (stanoviště 2) SM 3001  7:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37124 4 28 km Turnov ,,u Karla IV. (stanoviště 1) SM 3001  7:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37119 3 30 km Turnov ,,nemocnice (stanoviště 2) SM 3001  7:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37106 1 32 km Turnov ,,aut.nádr. (stanoviště 1) SM 3001  7:50 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech

- nejede od 23.12.2022 do 2.1.2023, 3.2.2023, od 20.2.2023 do 26.2.2023, od 6.4.2023 do 10.4.2023, od 1.7.2023 do 3.9.2023, od 26.10.2023 do 27.10.2023