DETAIL spoje: 670365 / 5

Základní informace:

Linka: 670365IDOS
Název: Turnov-Žďár-Sobotka
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jičín

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 37106 1 0 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 4) SM 3001 14:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 9 2 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 9) SM 3001 14:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37121 10 2 km Turnov,,odb.Přepeře SM 3001 14:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34335 20 9 km Svijany,,na nájezdu LI 3019 14:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28938 21 10 km Příšovice,,SDZ LI 3026 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28939 22 10 km Příšovice,,Severočeské mlékárny LI 3026 14:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28940 23 10 km Příšovice,,sídl. LI 3026 14:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28935 24 11 km Příšovice,,kovárna LI 3026 14:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28938 26 12 km Příšovice,,SDZ LI 3026 14:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34335 28 12 km Svijany,,na nájezdu LI 3019 14:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19342 29 19 km Loukov,,žel.st. MB 3106 14:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42447 30 19 km Žďár,Břehy,obecní úřad MB 14:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42448 31 20 km Žďár,Doubrava, MB 14:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42444 32 21 km Žďár,,Příhrazská MB 14:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42445 33 22 km Žďár,,u kostela MB 14:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42449 34 24 km Žďár,Žehrov, MB 14:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14793 35 27 km Kněžmost,Srbsko,odb. MB 15:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18365 36 28 km Libošovice,Podkost,křiž.Pomníky JC 15:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18362 37 31 km Libošovice,Dobšice, JC 15:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18367 38 32 km Libošovice,Rytířova Lhota, JC 15:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18361 39 34 km Libošovice,, JC 3048 15:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18363 40 34 km Libošovice,Nepřívěc, JC 3048 15:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18369 41 35 km Libošovice,Vesec u Sobotky,křiž. JC 3048 15:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32435 42 37 km Sobotka,,nám. JC 3049 15:18 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,