DETAIL spoje: 670365 / 8

Základní informace:

Linka: 670365IDOS
Název: Turnov-Žďár-Sobotka
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jičín

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 32435 42 0 km Sobotka,,nám. JC 3049 13:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18369 41 2 km Libošovice,Vesec u Sobotky,křiž. JC 3048 13:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18363 40 2 km Libošovice,Nepřívěc, JC 3048 13:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18361 39 3 km Libošovice,, JC 3048 13:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18367 38 5 km Libošovice,Rytířova Lhota, JC 13:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18362 37 6 km Libošovice,Dobšice, JC 13:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18365 36 8 km Libošovice,Podkost,křiž.Pomníky JC 13:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14793 35 9 km Kněžmost,Srbsko,odb. MB 13:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42449 34 12 km Žďár,Žehrov, MB 13:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42445 33 15 km Žďár,,u kostela MB 13:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42444 32 15 km Žďár,,Příhrazská MB 13:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42448 31 17 km Žďár,Doubrava, MB 13:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42447 30 17 km Žďár,Břehy,obecní úřad MB 13:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19342 29 18 km Loukov,,žel.st. MB 3106 13:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34335 28 24 km Svijany,,na nájezdu LI 3019 13:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28938 26 24 km Příšovice,,SDZ LI 3026 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28939 25 24 km Příšovice,,Severočeské mlékárny LI 3026 13:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28938 21 25 km Příšovice,,SDZ LI 3026 13:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34335 20 25 km Svijany,,na nájezdu LI 3019 13:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 9 32 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 9) SM 3001 13:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37106 1 33 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 4) SM 3001 14:03 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,