DETAIL spoje: 670365 / 8

Základní informace:

Linka: 670365IDOS
Název: Turnov-Žďár-Sobotka
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 32435 31 0 km Sobotka,,nám. JC 3049 13:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18369 30 2 km Libošovice,Vesec u Sobotky,rozc. JC 3048 13:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18363 29 2 km Libošovice,Nepřívěc, JC 3048 13:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18361 28 3 km Libošovice,,náves JC 3048 13:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18367 27 5 km Libošovice,Rytířova Lhota, JC 13:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18362 26 6 km Libošovice,Dobšice, JC 13:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18365 25 8 km Libošovice,Podkost,Pomníky JC 13:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14793 24 9 km Kněžmost,Srbsko,odb. MB 13:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42449 23 12 km Žďár,Žehrov, MB 13:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42445 22 15 km Žďár,,u kostela MB 13:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42444 21 15 km Žďár,,Příhrazská MB 13:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42448 20 17 km Žďár,Doubrava, MB 13:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42447 19 17 km Žďár,Břehy,obecní úřad MB 13:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34337 18 19 km Svijany,,obec (stanoviště 2) LI 3019 13:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28938 17 20 km Příšovice,,SDZ (stanoviště 2) LI 3026 13:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28940 16 20 km Příšovice,,sídl. (stanoviště 2) LI 3026 13:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28935 15 21 km Příšovice,,kovárna (stanoviště 1) LI 3026 13:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28936 14 21 km Příšovice,,Na Hořensku (stanoviště 1) LI 3026 13:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28651 12 23 km Přepeře,, (stanoviště 2) SM 3027 13:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28654 11 23 km Přepeře,,Sklostroj (stanoviště 1) SM 3003 13:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37128 10 24 km Turnov,,chemička (stanoviště 2) SM 3003 13:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 9 25 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) SM 3001 13:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37106 1 26 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 1) SM 3001 13:51 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,