DETAIL spoje: 670366 / 1

Základní informace:

Linka: 670366IDOS
Název: Turnov-Přepeře-Příšovice-Svijany-Soběslavice
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 58512 7 0 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 9) SM 3001  6:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57660 12 1 km Turnov,,U Benešů SM 3001  6:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47532 13 2 km Ohrazenice,,Pyrám SM 3001  6:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28652 14 2 km Přepeře,,Nad potůčkem SM 3027  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49322 15 5 km Přepeře,,u hřiště SM 3027  6:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28936 16 7 km Příšovice,,Na Hořensku LI 3026  6:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28935 17 7 km Příšovice,,kovárna LI 3026  6:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28940 18 8 km Příšovice,,sídl. LI 3026  6:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28938 19 8 km Příšovice,,SDZ LI 3026  6:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34335 20 9 km Svijany,,na nájezdu LI 3019  6:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34336 21 10 km Svijany,,hor.rozc. LI 3019  6:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32368 28 14 km Soběslavice,Padařovice,rozc. LI 3021  6:49 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 21.12.2019 do 5.1.2020, 31.1.2020, od 9.3.2020 do 31.8.2020, od 28.10.2020 do 1.11.2020