DETAIL spoje: 670366 / 2

Základní informace:

Linka: 670366IDOS
Název: Turnov-Přepeře-Příšovice-Svijany-Soběslavice
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 32368 28 0 km Soběslavice,Padařovice,rozc. LI 3021  6:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32365 27 1 km Soběslavice,,Malá Strana LI 3021  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32367 26 2 km Soběslavice,,pož.zbroj. LI 3021  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14862 25 3 km Kobyly,Vorklebice,odb. LI 3043  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14858 24 5 km Kobyly,Nechálov, LI 3043  6:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14856 23 6 km Kobyly,Havlovice, LI 3043  7:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34332 22 8 km Svijanský Újezd,, LI 3020  7:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34336 21 10 km Svijany,,hor.rozc. LI 3019  7:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34335 20 11 km Svijany,,na nájezdu LI 3019  7:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28938 19 11 km Příšovice,,SDZ LI 3026  7:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28940 18 12 km Příšovice,,sídl. LI 3026  7:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28935 17 13 km Příšovice,,kovárna LI 3026  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28936 16 13 km Příšovice,,Na Hořensku LI 3026  7:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49322 15 15 km Přepeře,,u hřiště SM 3027  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28652 14 16 km Přepeře,,Nad potůčkem SM 3027  7:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47532 13 16 km Ohrazenice,,Pyrám SM 3001  7:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37121 12 18 km Turnov,,odb.Přepeře SM 3001  7:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 7 19 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 9) SM 3001  7:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 6 21 km Turnov,,u masny SM 3001  7:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37118 5 21 km Turnov,,Havlíčkovo nám. SM 3001  7:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37115 4 22 km Turnov,,Husova SM 3001  7:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37124 3 22 km Turnov,,u Karla IV. SM 3001  7:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37119 2 23 km Turnov,,nemocnice SM 3001  7:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37106 1 25 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 4) SM 3001  7:53 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,