DETAIL spoje: 670366 / 2

Základní informace:

Linka: 670366IDOS
Název: Turnov-Přepeře-Příšovice-Svijany-Soběslavice
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 32368 28 0 km Soběslavice,Padařovice,rozc. LI 3021  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32365 27 1 km Soběslavice,,Malá Strana LI 3021  6:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32367 26 2 km Soběslavice,,pož.zbroj. LI 3021  6:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14862 25 3 km Kobyly,Vorklebice,odb. LI 3043  6:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14858 24 5 km Kobyly,Nechálov, LI 3043  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14856 23 6 km Kobyly,Havlovice, LI 3043  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34332 22 8 km Svijanský Újezd,, LI 3020  7:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34336 21 10 km Svijany,,hor.rozc. LI 3019  7:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34335 20 11 km Svijany,,na nájezdu LI 3019  7:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28938 19 11 km Příšovice,,SDZ LI 3026  7:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28940 18 12 km Příšovice,,sídl. LI 3026  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28935 17 13 km Příšovice,,kovárna LI 3026  7:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28936 16 13 km Příšovice,,Na Hořensku LI 3026  7:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49322 15 15 km Přepeře,,u hřiště SM 3027  7:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28652 14 16 km Přepeře,,Nad potůčkem SM 3027  7:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47532 13 16 km Ohrazenice,,Pyrám SM 3001  7:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57660 12 17 km Turnov,,U Benešů SM 3001  7:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 7 18 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 9) SM 3001  7:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 6 20 km Turnov,,u masny SM 3001  7:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37118 5 20 km Turnov,,Havlíčkovo nám. SM 3001  7:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37115 4 21 km Turnov,,Husova SM 3001  7:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37124 3 21 km Turnov,,u Karla IV. SM 3001  7:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37119 2 22 km Turnov,,nemocnice SM 3001  7:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37106 1 24 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 4) SM 3001  7:53 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 21.12.2019 do 5.1.2020, 31.1.2020, od 9.3.2020 do 31.8.2020, od 28.10.2020 do 1.11.2020