DETAIL spoje: 670367 / 2

Základní informace:

Linka: 670367IDOS
Název: Turnov-Sychrov-Trávníček-Český Dub
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4945 23 0 km Český Dub,,nám. LI 0401  5:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4947 22 1 km Český Dub,,Severka LI 0401  5:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4954 21 2 km Český Dub,Loukovičky, LI 0401  5:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4949 20 3 km Český Dub,Bohumileč, LI 0405  5:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4953 19 4 km Český Dub,Libíč, LI 0405  5:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1216 18 6 km Bílá,Letařovice,odb. LI 0417  5:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 45683 17 7 km Bílá,Trávníček,křiž. LI 0417  5:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1221 16 8 km Bílá,Trávníček, LI 0417  5:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1212 15 9 km Bílá,Klamorna, LI 0417  5:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49311 14 9 km Sychrov,Slavíkov, LI 0417  5:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34485 13 11 km Sychrov,Třtí, LI 3025  5:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34484 12 12 km Sychrov,,žel.st. LI 3025  6:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29230 11 13 km Radimovice,, LI 3025  6:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34483 10 14 km Sychrov,,zámek LI 3025  6:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25760 9 15 km Paceřice,Husa, LI 3029  6:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49212 8 16 km Čtveřín,Doubí,žel.zast. LI 3035  6:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5319 7 17 km Čtveřín,Doubí,Jednota LI 3035  6:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5320 6 18 km Čtveřín,Doubí,škola LI 3035  6:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17623 5 18 km Lažany,, LI 3035  6:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24533 4 20 km Ohrazenice,,u výkupny SM 3001  6:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57660 3 21 km Turnov,,U Benešů SM 3001  6:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 2 21 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) SM 3001  6:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37106 1 22 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 1) SM 3001  6:25 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 23.12.2019 do 31.12.2019