DETAIL spoje: 670367 / 3

Základní informace:

Linka: 670367IDOS
Název: Turnov-Sychrov-Trávníček-Český Dub
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 37106 1 0 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 5) SM 3001 14:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 2 2 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 9) SM 3001 14:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57660 3 2 km Turnov,,U Benešů SM 3001 14:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24533 4 3 km Ohrazenice,,u výkupny SM 3001 14:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17623 5 5 km Lažany,, LI 3035 14:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5320 6 5 km Čtveřín,Doubí,škola LI 3035 14:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5319 7 6 km Čtveřín,Doubí,Jednota LI 3035 14:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49212 8 7 km Čtveřín,Doubí,žel.zast. LI 3035 14:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25760 9 8 km Paceřice,Husa, LI 3029 14:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34483 10 9 km Sychrov,,zámek LI 3025 14:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29230 11 10 km Radimovice,, LI 3025 14:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34484 12 11 km Sychrov,,žel.st. LI 3025 14:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34485 13 12 km Sychrov,Třtí, LI 3025 14:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49311 14 14 km Sychrov,Slavíkov, LI 0417 14:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1212 15 14 km Bílá,Klamorna, LI 0417 14:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1221 16 15 km Bílá,Trávníček, LI 0417 14:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 45683 17 16 km Bílá,Trávníček,křiž. LI 0417 14:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1216 18 17 km Bílá,Letařovice,odb. LI 0417 14:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4953 19 19 km Český Dub,Libíč, LI 0405 14:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4949 20 20 km Český Dub,Bohumileč, LI 0405 14:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4954 21 21 km Český Dub,Loukovičky, LI 0401 14:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4947 22 22 km Český Dub,,Severka LI 0401 14:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4945 23 23 km Český Dub,,nám. LI 0401 14:43 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,