DETAIL spoje: 670368 / 1

Základní informace:

Linka: 670368IDOS
Název: Turnov-Čtveřín-Svijanský Újezd-Příšovice-Turnov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 37106 1 0 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 5) SM 3001 20:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 2 2 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 9) SM 3001 20:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57660 3 2 km Turnov,,U Benešů SM 3001 20:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24533 4 3 km Ohrazenice,,u výkupny SM 3001 20:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47532 5 3 km Ohrazenice,,Pyrám SM 3001 20:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17623 6 5 km Lažany,, LI 3035 20:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5320 7 5 km Čtveřín,Doubí,škola LI 3035 20:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5318 8 6 km Čtveřín,, LI 3027 20:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26272 9 8 km Pěnčín,,Jednota LI 3028 21:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26274 10 9 km Pěnčín,,Vinohrady LI 3028 21:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34333 11 10 km Svijanský Újezd,,Loužek LI 3020 21:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34332 12 11 km Svijanský Újezd,, LI 3020 21:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34336 13 12 km Svijany,,hor.rozc. LI 3019 21:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34335 14 14 km Svijany,,na nájezdu LI 3019 21:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28938 15 14 km Příšovice,,SDZ LI 3026 21:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28940 16 15 km Příšovice,,sídl. LI 3026 21:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28935 17 15 km Příšovice,,kovárna LI 3026 21:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28936 18 16 km Příšovice,,Na Hořensku LI 3026 21:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28651 20 17 km Přepeře,, SM 3027 21:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28654 21 18 km Přepeře,,Sklostroj SM 3003 21:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37128 22 19 km Turnov,,chemička SM 3003 21:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37107 23 19 km Turnov,,ČSAD SM 3001 21:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 24 20 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 9) SM 3001 21:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37106 25 21 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 5) SM 3001 21:25 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,