DETAIL spoje: 670368 / 2

Základní informace:

Linka: 670368IDOS
Název: Turnov-Čtveřín-Svijanský Újezd-Příšovice-Turnov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 37106 31 0 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 5) SM 3001 22:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 30 2 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 9) SM 3001 22:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49131 26 3 km Turnov,,Sobotecká SM 3001 22:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37141 25 4 km Turnov,Mašov, SM 3001 22:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21693 24 7 km Modřišice,, SM 3031 22:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28651 23 8 km Přepeře,, SM 3027 22:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28936 18 9 km Příšovice,,Na Hořensku LI 3026 22:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28935 17 10 km Příšovice,,kovárna LI 3026 22:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28940 16 11 km Příšovice,,sídl. LI 3026 22:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28938 15 11 km Příšovice,,SDZ LI 3026 22:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34335 14 11 km Svijany,,na nájezdu LI 3019 22:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34336 13 13 km Svijany,,hor.rozc. LI 3019 22:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34332 12 14 km Svijanský Újezd,, LI 3020 22:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34333 11 16 km Svijanský Újezd,,Loužek LI 3020 22:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26274 10 17 km Pěnčín,,Vinohrady LI 3028 23:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26272 9 17 km Pěnčín,,Jednota LI 3028 23:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5318 8 19 km Čtveřín,, LI 3027 23:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5320 7 20 km Čtveřín,Doubí,škola LI 3035 23:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17623 6 21 km Lažany,, LI 3035 23:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47532 5 22 km Ohrazenice,,Pyrám SM 3001 23:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24533 4 22 km Ohrazenice,,u výkupny SM 3001 23:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57660 3 23 km Turnov,,U Benešů SM 3001 23:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 2 24 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 9) SM 3001 23:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37106 1 25 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 5) SM 3001 23:17 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,