DETAIL spoje: 670370 / 1

Základní informace:

Linka: 670370IDOS
Název: Liberec-Turnov-Jičín-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 5) LI 0001  4:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 2 2 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště M) LI 0001  5:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 3 16 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 1020  5:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58662 4 28 km Ohrazenice,,prům.zóna (stanoviště 1) SM 3001  5:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 5 29 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 5) SM 3001  5:31  5:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 7 31 km Turnov,,u masny (stanoviště 1) SM 3001  5:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14018 8 37 km Karlovice,Sedmihorky, (stanoviště 2) SM 3038  5:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14016 9 38 km Karlovice,Radvánovice, (stanoviště 2) SM 3041  5:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10972 10 39 km Hrubá Skála,Hnanice, (stanoviště 1) SM 3041 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10971 11 40 km Hrubá Skála,Borek, (stanoviště 1) SM 3041  5:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16964 12 41 km Ktová,,Pyrám (stanoviště 2) SM 3036  5:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16963 13 42 km Ktová,, (stanoviště 1) SM 3036 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37601 14 44 km Újezd p.Tr.,,hlavní silnice JC 3206  5:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18397 15 47 km Libuň,,ObÚ JC  5:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14798 16 49 km Kněžnice,, JC  5:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47846 17 50 km Jinolice,,žel.přejezd JC  5:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27312 18 51 km Podůlší,, JC | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 19 56 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 9) JC  6:02  6:05 IDOS
27174 20 71 km Podhorní Újezd a Vojice,Vojice,odb. JC | IDOS
27171 21 72 km Podhorní Újezd a Vojice,,Brdík JC | IDOS
25499 22 75 km Ostroměř,,T.G.Masaryka JC  6:20 IDOS
9275 23 77 km Holovousy,,hlavní silnice JC | IDOS
50338 24 81 km Hořice,,aut.st. (stanoviště 2) JC  6:30 IDOS
21197 25 85 km Milovice u Hořic,,motorest JC | IDOS
33224 26 88 km Stračov,Klenice, HK | IDOS
30921 27 91 km Sadová,,U Jabůrka HK | IDOS
5259 28 94 km Všestary,Lípa,hlavní silnice HK | IDOS
54483 29 104 km Hradec Králové,,Terminál HD HK  7:00 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,