DETAIL spoje: 670370 / 1

Základní informace:

Linka: 670370IDOS
Název: Liberec-Turnov-Jičín-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 0 km Liberec ,,aut.nádr. (stanoviště 5) LI 0001  4:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 2 2 km Liberec ,,Fügnerova (stanoviště M) LI 0001  5:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 3 16 km Hodkovice n.Mohelkou ,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 1020  5:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58662 4 26 km Ohrazenice ,,prům.zóna (stanoviště 1) SM 3001  5:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 5 28 km Turnov ,,Terminál u žel.st. (stanoviště 5) SM 3001  5:30  5:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 7 30 km Turnov ,,u masny (stanoviště 1) SM 3001  5:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14018 8 36 km Karlovice ,Sedmihorky , (stanoviště 2) SM 3038  5:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14016 9 37 km Karlovice ,Radvánovice , (stanoviště 2) SM 3041  5:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10972 10 38 km Hrubá Skála ,Hnanice , (stanoviště 1) SM 3041 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10971 11 39 km Hrubá Skála ,Borek , (stanoviště 1) SM 3041  5:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16964 12 40 km Ktová ,,Pyrám (stanoviště 2) SM 3036  5:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16963 13 41 km Ktová ,, (stanoviště 1) SM 3036 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37601 14 43 km Újezd p.Tr. ,,hlavní silnice JC 3206  5:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37603 15 45 km Újezd p.Tr. ,Čímyšl , JC 3206 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18397 16 46 km Libuň ,,ObÚ JC 3045  5:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14798 17 48 km Kněžnice ,, JC 3046  5:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47846 18 49 km Jinolice ,,žel.přejezd JC 3046  5:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27312 19 50 km Podůlší ,, JC 5501 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 20 55 km Jičín ,,aut.st. (stanoviště 9) JC 5501  6:02  6:05 IDOS
27174 21 70 km Podhorní Újezd a Vojice ,Vojice ,odb. JC | | IDOS
27171 22 71 km Podhorní Újezd a Vojice ,,Brdík JC | | IDOS
25499 23 74 km Ostroměř ,,T.G.Masaryka JC  6:20 IDOS
9275 24 76 km Holovousy ,,hlavní silnice JC | | IDOS
50338 25 80 km Hořice ,,aut.st. (stanoviště 2) JC  6:30 IDOS
21197 26 85 km Milovice u Hořic ,,motorest JC | | IDOS
33224 27 88 km Stračov ,Klenice , HK | | IDOS
30921 28 91 km Sadová ,,U Jabůrka HK | | IDOS
5259 29 94 km Všestary ,Lípa ,hlavní silnice HK | | IDOS
54483 30 104 km Hradec Králové ,,Terminál HD HK  7:00 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech