DETAIL spoje: 670370 / 10

Základní informace:

Linka: 670370IDOS
Název: Liberec-Turnov-Jičín-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
54483 29 0 km Hradec Králové,,Terminál HD (stanoviště J2) HK 12:35 IDOS
5259 28 10 km Všestary,Lípa,hlavní silnice HK | IDOS
30921 27 13 km Sadová,,U Jabůrka HK | IDOS
33224 26 16 km Stračov,Klenice, HK | IDOS
21197 25 19 km Milovice u Hořic,,motorest JC | IDOS
50338 24 23 km Hořice,,aut.st. (stanoviště 7) JC 12:58 IDOS
9275 23 27 km Holovousy,,hlavní silnice JC | IDOS
25499 22 29 km Ostroměř,,T.G.Masaryka JC 13:05 IDOS
27171 21 32 km Podhorní Újezd a Vojice,,Brdík JC | IDOS
27174 20 33 km Podhorní Újezd a Vojice,Vojice,odb. JC | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 19 48 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 11) JC 13:25 13:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27312 18 53 km Podůlší,, JC 13:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47846 17 54 km Jinolice,,žel.přejezd JC 13:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14798 16 55 km Kněžnice,, JC 13:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18397 15 57 km Libuň,,ObÚ JC 13:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37601 14 60 km Újezd p.Tr.,,hlavní silnice JC 3206 13:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16963 13 62 km Ktová,, (stanoviště 2) SM 3036 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16964 12 63 km Ktová,,Pyrám (stanoviště 1) SM 3036 13:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10971 11 64 km Hrubá Skála,Borek, (stanoviště 2) SM 3041 13:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10972 10 65 km Hrubá Skála,Hnanice, (stanoviště 2) SM 3041 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14016 9 66 km Karlovice,Radvánovice, (stanoviště 1) SM 3041 13:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14018 8 67 km Karlovice,Sedmihorky, (stanoviště 1) SM 3038 13:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 7 73 km Turnov,,u masny (stanoviště 2) SM 3001 13:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 5 75 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 6) SM 3001 14:02 14:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 3 86 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 1020 14:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 99 km Liberec,,aut.nádr. LI 0001 14:35 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,